10478.
Beendet 418. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
HO (?) jelzéssel (jobbra lent): Anya gyermekével. Olaj, karton, hátoldalán feliratozott, sérült, 35×42 cm