Máthé Ferenc: Kath. egyházi vonatkozású világi törvények és jogszabályok gyűjteménye. (Ius Speciale.) Csongrád, 1936., László és Szekeres, 200 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, foltos.
Irsik Ferenc: Boldog emlékű Hám János szatmári püspök élete. Szatmár, 1894, "Pázmány-Sajtó"-ny., 296+(2) p. Oldalszámozáson kívüli képtáblákkal. Kiadói papírkötés, sérült, javított, kissé sérült lapszélekkel, a borítón ajándékozási sorokkal.
Walter J. Ciszek - Daniel L. Flaherty: Az Úr vezetett engem. A hit erejével a Szovjetunió poklában. Ford. és a lábjegyzeteket írta: Demény Martin. Bp., 2016, Jezsuita Kiadó. Kiadói papírkötés.
Dr. Artner Edgár: A egyházi évnek, ünnepeinek és szertartásainak kimerítő leírása és magyarázata a művelt közönség számára. Bp., 1923, Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Prohászka Ottokár: A diadalmas világnézet. Szerk.: Schütz Antal. Bp., 1935, Szent István-Társulat, VII+(1)+280 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval.
Gáspár Pál (szerk.): Jézus élete. A szerző által Sárosi Ödönnek dedikált! Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kiadói sérült, foltos papír védőborítóval, sérült és javított gerinccel.