A Világ Igazai Magyarországon a második világháborúban. Szerk.: Frojimovics Kinga, Molnár Judit. Bp.-Jeruzsálem, 2009., Balassi-Yad Vashem. Benne Jaschik Álmos, Karády Katalin, Reviczky Imre, Slachta Margit, Sztehlo Gábor és más olyan személekkel, akik a Világ Igazai, akik "életük kockáztatásával közreműködtek zsidó származású embertársaik életének megmentésében a holokauszt idején." Kiadói papírkötés
A hagyomány kötelékében. Tanulmányok a magyarországi zsidó folklór köréből. Szerk.: Kríza Ildikó. Bp., 1990., Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Komlós Aladár: Magyar-zsidó szellemtörténet a reformkortól a holocaustig. I. köt.: A magyar zsidóság irodalmi tevékenysége a XIX. században. Bp., 1997., Múlt és Jövő. Kiadói kartonált papírkötés,
Haraszti György: Magyar zsidó levéltári repertórium. I. Hazai levéltárak A-B. Hungaria Judaica. 2. Bp., 1993, MTA Judaisztikai Kutatócsoport. Kiadói papírkötés
2008 Emancipáció. I-II. köt. Szerk.: Ujvári Hedvig. Budapest és a zsidó emancipáció. Budapesti Negyed. XVI. évf. 59-60. sz. 2008 tavasz, nyár. Bp., 2008, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
Schalom Asch: Pétervár. Gergely Janka fordítása. Bp, 1932, Káldor Könyvkiadó Vállalat. Kopott félbőr kötésben, a hátsó borítón, a bal felső sarokban sérült, ázott.