Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 59
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2630041
32167
417
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1964. "A Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, kopott tokban T:1-,2 2623906
32168
417
Numismatik
1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval T:2,2- NMK 615
2626274
32169
417
Numismatik
~1970. "A Közlekedés Kiváló Dolgozója" aranyozott kitüntető jelvény, tokban T:1 2624093
32170
417
Numismatik
~1970. "A Szövetkezeti Ipar Kiváló Dolgozója" zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban T:1-,2
2626213
32171
417
Numismatik
~1970 "BM. Kun Béla Tiszthelyettesképző Iskola" zománcozott és aranyozott fém jelvény (35mm) T:1- 2626225
32172
417
Numismatik
~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés T:2
2626226
32173
417
Numismatik
~1970 "Körzeti megbízott" zománcozott jelvény (35mm) T:1-,2 2627944
32174
417
Numismatik
~1970. "Közgazdasági Szakközépiskola - Ózd" műgyantás fém jelvény T:1- 2630049
32175
417
Numismatik
~1970. 4db-os "Munkásőr" zománcozott Br jelvénytétel T:2,2- kopott aranyozás
2630053
32176
417
Numismatik
~1970-1980. "Kiváló Véradó" zománcozott fém kitüntetés eredeti tokban T:1 2626320
32177
417
Numismatik
~1970-1980. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott jelvény, miniatűrrel, viselői igazolvánnyal, eredeti tokban T:1- 2624016
32178
417
Numismatik
~1970-1980. "Vállalati Tűzoltó" fém sapkajelvény T:1- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF