Drucksachen

Zahl der Lose: 358

1956 Nők Lapja VIII. évf. 25. sz., 1956. jún. 21., a címlapon Kim Ir Szen észak-koreai kommunista vezető köszöntése Budapesten
14715.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1957 Egypt - Modern History, angol nyelvű, képes történelmi ismertető Egyiptomról / illustrated booklet
14716.

Rufpreis:
1 800 HUF

1957 Turneul International de Tenis, 10-16 iunie 1957 / Romániai nemzetközi teniszbajnokság képes emlékfüzete a résztvevők arcképeivel, néhány fotóval, zsinórfűzött, kissé foltos, 18x12 cm
14717.

Rufpreis:
1 800 HUF

1957-1958 Napsugár, az IMSZ Központi Vezetőségének gyermeklapja 14 db száma: I. évf. 1-12. sz. (teljes évfolyam), II. évf. 5., 8. sz. Szerk.: Asztalos István. Vegyes állapotban.
14718.

Rufpreis:
1 600 HUF

1958 Győri Állami Zenekonzervatórium zenekari növendék hangversenye, plakát, hajtva, kis szakadásokkal, 41,5x29,5 cm
14719.

Rufpreis:
1 800 HUF

1959-1969 3 db zsebnaptár, kissé viseltes állapotban
14720.

Rufpreis:
1 000 HUF

1959 Luftschraube AW-50, Betriebsanweisung und Wartungvorschrift, 52p
14721.

Rufpreis:
1 000 HUF

14722.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1960-1970 9 db vegyes külföldi utazási prospektus
14723.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1960-1970 Vienna / Wiener Eisrevue, 2 db képes ismertető füzet, angol és német nyelven, kissé kopott / foltos
14724.

Rufpreis:
2 400 HUF

1960 MOKÉP 10 db film reklám kép tokkal, Májusi fagy és mások. 6x9 cm
14725.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1960-1970 Cedok csehszlovák utazási iroda magyar nyelvű, képes turisztikai ismertető prospektusa, kihajtható
14726.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF