Drucksachen Zahl der Lose: 358
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2624987
14715
417
Printed Materials
1956 Nők Lapja VIII. évf. 25. sz., 1956. jún. 21., a címlapon Kim Ir Szen észak-koreai kommunista vezető köszöntése Budapesten 2624347
14716
417
Printed Materials
cca 1957 Egypt - Modern History, angol nyelvű, képes történelmi ismertető Egyiptomról / illustrated booklet
2624441
14717
417
Printed Materials
1957 Turneul International de Tenis, 10-16 iunie 1957 / Romániai nemzetközi teniszbajnokság képes emlékfüzete a résztvevők arcképeivel, néhány fotóval, zsinórfűzött, kissé foltos, 18x12 cm 2630803
14718
417
Printed Materials
1957-1958 Napsugár, az IMSZ Központi Vezetőségének gyermeklapja 14 db száma: I. évf. 1-12. sz. (teljes évfolyam), II. évf. 5., 8. sz. Szerk.: Asztalos István. Vegyes állapotban. 2624148
14719
417
Printed Materials
1958 Győri Állami Zenekonzervatórium zenekari növendék hangversenye, plakát, hajtva, kis szakadásokkal, 41,5x29,5 cm 2599747
14720
417
Printed Materials
1959-1969 3 db zsebnaptár, kissé viseltes állapotban
2500122
14721
417
Printed Materials
1959 Luftschraube AW-50, Betriebsanweisung und Wartungvorschrift, 52p 2413635
14722
417
Printed Materials
2624370
14723
417
Printed Materials
cca 1960-1970 9 db vegyes külföldi utazási prospektus
2624559
14724
417
Printed Materials
cca 1960-1970 Vienna / Wiener Eisrevue, 2 db képes ismertető füzet, angol és német nyelven, kissé kopott / foltos
2591497
14725
417
Printed Materials
1960 MOKÉP 10 db film reklám kép tokkal, Májusi fagy és mások. 6x9 cm
2624375
14726
417
Printed Materials
cca 1960-1970 Cedok csehszlovák utazási iroda magyar nyelvű, képes turisztikai ismertető prospektusa, kihajtható
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF