10393.
Beendet 417. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
Szvoboda Károly jelzéssel: Bíboros és a festő. Olaj, vászon. Dublírozott, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 75×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.