10574.
Beendet 417. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Sétáló. Akvarell, papír, jobb felső sarkában kissé sérült. Paszpartuban. 31x37 cm