10596.
Beendet 417. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Oberwesel (Rajna, Németország), 1930. Akvarell, ceruza, papír. Korabeli üvegezett fakeretben. 25x35 cm. / watercolour and pencil on paper, framed