Foto

Zahl der Lose: 407

1957 Czóbel Béla (1883-1976) festőművész és felesége, Modok Mária (1896-1971), valamint rokonaik, Modok István és Apáti Abkarovics Róza, Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) festőművész húga, és Kratocwil Mimi művészettörténész. hátoldalán feliratozott 12x9 cm
12707.

Rufpreis:
3 000 HUF
22

1943 Rudas Ferenc, született Ruck válogatott labdarúgó, edző, sportvezető. Fotó, 5,5x7,5cm
12708.

Rufpreis:
1 000 HUF

1886 Teischler József, izsáki szőlő és borértékesítő részvénytársaság elnöke, keményhátú fotó, Goszleth budapesti műterméből, 11×6,7 cm
12709.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1975 Lengyel Levente (1933-2014) sakknagymester, Borda Lajos fotója, 12×9 cm
12710.

Rufpreis:
1 000 HUF

1909 Oeffner Rudolf (1883-1915) számvevőszéki fogalmazó, hopnvéd szakaszvezető portréja, fotó sarokhiánnyal, hátoldalon feliratozva, 9,5×6,5 cm
12711.

Rufpreis:
1 000 HUF

Naményi Zsigmond (1864-1930) női divatáru kereskedő. Felesége Kovács Margit 11x7 cm
12712.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1970-79 össz. 2 db fotó: Sztevanovity Zorán (1942-) dalszerző, előadó saját hanglemezét dedikálja egy lemezboltban, 9x14 és Ambrus Kyri v. Kiri (1945-2021) magyar táncdalénekesnő portréja, törésnyommal, 9,5x6,5 cm
12713.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Zorán dedikál, fotó, 9×14 cm
12714.

Zorán dedikál, fotó, 9×14 cm

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1965-75 3 db fotó és nyomtatvány. Kosó János énekes, fotó; Huszti Péter színész, fotó; Bergendy zenekar, nyomtatvány (újságkivágás?), kartonra ragasztva, Koós fotó kissé sérült, 9x5,5 és 9x6,5 cm közötti méretekben
12715.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Shvoy Lajos (1879-1968) székesfehérvári püspök aláírt fotólapja
12716.

Rufpreis:
1 800 HUF

1982 László Gyula (1910-1998) régész 72 éves, szűk körű ünnepség munkatársak között, rajta Dienes István (1929-1995) régész, László Gyula tanítványa, Bóna István (1930- 2001) régész, Selmeczi László (1942-) régész és mások, 8 db fotó Dienes István hagyatékából, 9x12 cm + 1992 László Gyula: "50 rajz a Honfoglalókról", kiállítási katalógus, Zirc, Zirci Galéria, 4 sztl. lev.
12717.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lafrankó Mária 1883-1933), Szemere Árpád (1878-1933) operaénekes, kormányfőtanácsos, az Operaház főrendezőjének felesége 21x12 cm
12718.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF