1977 Cigány fiú egy földbe vájt vályogkunyhó előtt, Révász Tamás fotóművész könyvében (Búcsú a cigányteleptől, Kossuth, 1977) publikált fotója, hátoldalon merevítőpapírral, 18×23,5 cm
cca 1980-as években készült riportfotók a cigányság életéről, néhány jelzett, 13 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a Magyarországi Cigányok Kulturális Szövetsége archívumából, 9x12 cm és 13x18 cm között
1973 ,,De hová tűnt a 7. század?" című francia - olasz film jelenetei és szereplői, 17 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, kisebb hibák a képeken, 18x24 cm
cca 1964 ,,Üzlet a korzón" című csehszlovák filmdráma jelenetei és szereplői, 25 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a film 1942-ben játszódik és bemutatja a zsidó emberek sorsának változásait, + hozzáadva egy szöveges kisplakát, + hozzáadva 2 db rövid filmismertető reklám kiadványt, 18x24 cm