Porzellan

Zahl der Lose: 495

Német díszes sörös kupa, porcelán, ón fedővel, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11505.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szlovén UNION sörgyári jubileumi sörös kupa, porcelán, ón fedővel, jelzett: Rastal. 1994. Körbe felirat, ,,130 éves a Szlovén sörszövetség * 400 éves a ljubljanai sörgyártás. M:24cm
11506.

Rufpreis:
10 000 HUF

Németország egyesítésére kiadott jubileumi kipa / sörös korsó, steinzeug, ón fedéllel, oldalán relief Berlini kapu és városok szimbólumai. Jelzett: Rastal, 1990, hibátlan, m:23cm
11507.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gerzit német söröskorsó, steinzeug, ón fedél, tetején mozdony relief, jelzett, oldalán kocsma jelenet, kopásnyomokkal, m:16cm
11508.

Rufpreis:
10 000 HUF

Német kis méretű sörös korsó, 19. sz második fele, steinzeug, 1/8 L, ón fedővel, oldalán felirat: Trinke klar, Rede Wahr / Világos ivás, igaz beszéd. Fedele javított, m:13cm
11509.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Marzi & Remy sörös korsó, falu jelenettel, matricás steinzeug, fém tetővel (250 éves sörhagyomány), hibátlan, jelzett, m:18,5cm
11510.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Lomonoszov (LFZ) szovjet porcelán pálinkás készlet, butéla + 4 db kupica. Matricás, jelzett, minimális kopással, az egyik kupica peremén kis lepattanás, m: 17,5 cm, 5 cm
11511.

Rufpreis:
6 000 HUF

Magyar címeres, feliratos kávéscsésze, XIX. sz. vége körül. Kézzel festett, jelzés nélkül, kissé kopott, hajszálrepedéssel, d: 9 cm
11512.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rosenthal design porcelán váza. Fehér mázas és biszkvit, jelzett, minimális kopással, m: 16 cm
11513.

Rufpreis:
5 000 HUF

11514.

Rufpreis:
8 000 HUF

11515.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

11516.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF