Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 27
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2553155
10864
415
Ex libris - small-graphics
Kass János (1927-2010): Menyecske. Rézkarc, selyem, jelzett a karcon. 9x5 cm. Országos Gumiipari Vállalat, Bp., újévi üdvözlőlapja részeként, fedlap hiányzik. 2597831
10865
415
Ex libris - small-graphics
cca 1939-1940 Menyhárt József (1901-1976): 3 db alkalmi kisgrafika (karácsony, újév, gyermek születése), foltos állapotban, 13x11 cm és 18,5x10 cm között 2601018
10866
415
Ex libris - small-graphics
17 db vegyes ex libris, közte Fery Antal (1908-1994), több egyforma
2604990
10867
415
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Budapesti részletek, 4 db rézkarc, papír, 7,5×10,5 cm
2602413
10868
415
Ex libris - small-graphics
cca 1937-1977 4 db ex libris és kisgrafika, vegyes állapotban (Fery Antal, Franz Kaiser, Menyhárt József), 11x10 cm és 20,5x13 cm között 2545661
10869
415
Ex libris - small-graphics
Ferdinand Staeger (1880-1976): Ex libris Lucie Spielberg. Klisényomat, hártyapapír. Jelzett a nyomaton. Lap teteje papírra kasírozva. 9,5x9 cm.
2600442
10870
415
Ex libris - small-graphics
1982 Magyar Kisgrafika. Kisgrafika Barátok Köre. Kiadói félvászon kötésű mappában. Számozott:325/550. Eredeti metszetekkel, többek közt Kass János, Bálványos Huba, Banga Ferenc, Stettner Béla grafikáival, össz. 23 db alkotás (hiányos, 24 db grafikával komplett). Klf. technikák, klf. méretben. Részben jelzett. Kass János, Rozanits, Strebenz. Lapméret: 24x15 cm Gyorsárverésre 2600432
10871
415
Ex libris - small-graphics
10 metszet a Kisgrafika Barátok Köre kiadványa a Lipcsében megtartott VIII. Európai Ex Libris Kongresszus emlékére. Többek között Gross Arnold linómetszetével. 17x25 cm 2532423
10872
415
3200
Ex libris - small-graphics
1964, 66 Magyar kisgrafika mappák hiányosan 8+12 db grafika: Rozanits Tibor, Aszódi Weil, Bálványos Huba. stb. . 200. sorszámozott mappa kísérő tanulmányokkal. 2507358
10873
415
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris Pinterits károly erotikus Heliogravür, papír, jelzés nélkül. 12x8 cm 2600363
10874
415
Ex libris - small-graphics
Le scienze bio-mediche negli ex libris. Orvosi és gyógyszerész ex librisek. 63 reprodukált ex librissel. 2532424
10875
415
4800
Ex libris - small-graphics
1964 Magyar kisgrafika mappák hiányosan 15 db grafika a 20 ból Csohány Kálmán, Rozanits Tibor, Aszódi Weil, Bálványos Huba. stb. . 2/200. sorszámozott mappa kísérő tanulmányokkal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF