Themen

Zahl der Lose: 807

1918 Mia May (1884-1980) osztrák színésznő, 44 filmben szerepelt. Erkal No. 335/4. s: Usabal
24097.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
1 800 HUF

Budapesti Hotel Britannia, Szondy söröző falfestmény a Nótásteremben s: Haranghy
24098.
Materialzeichen T1

Rufpreis:
1 600 HUF

Der Falschspielen / Hamiskártyás büntetése / Punishment of a cardsharp. E. Nister litho (EK)
24099.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

1928 Olasz művészlap, pár / Italian art postcard. Degami 1045. (EK)
24100.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 000 HUF

Du ahnst es nicht! / Titkos szerelem / Secret lovers. Bruno Bürger & Ottillie No. 804. litho s: Kleinhempel (r)
24101.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
1 400 HUF

Kastyak Lajos (?) művész felvétele egy halott férfiről. photo
24102.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
3 000 HUF

1928 Olasz művészlap / Italian art postcard. Ultra G.A.M. 2197.
24103.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
1 600 HUF

Programbeszéd. Könyves Kálmán Magyar Műkiadó Nr. 166. / Hungarian art postcard s: Bihari Sándor (EK)
24104.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

1901 Szecessziós virágos hölgy / Art Nouveau flower lady. litho (vágott / cut)
24105.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
1 000 HUF

1899 (Vorläufer) Glückliche Stunden: Der Erste Kuss! / Az első csók / The first kiss. litho (EK)
24106.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 000 HUF

1909 Veszekedő szerelmespár / Lovers Quarrel. B.K.W.I. c. 554-2. litho s: Ludwig Rauch
24107.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 000 HUF

Still life art postcard with oyster and lemon. Serie 609. (12 Sujets) s: M. Billing (EK)
24108.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF