Themen Zahl der Lose: 807
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2603004
24097
415
Topics
Ansichtskarten
T2
1918 Mia May (1884-1980) osztrák színésznő, 44 filmben szerepelt. Erkal No. 335/4. s: Usabal
2603038
24098
415
Topics
Ansichtskarten
T1
Budapesti Hotel Britannia, Szondy söröző falfestmény a Nótásteremben s: Haranghy
2602984
24099
415
Topics
Ansichtskarten
T2/3
Der Falschspielen / Hamiskártyás büntetése / Punishment of a cardsharp. E. Nister litho (EK)
2605856
24100
415
Topics
Ansichtskarten
T2/3
1928 Olasz művészlap, pár / Italian art postcard. Degami 1045. (EK)
2604545
24101
415
Topics
Ansichtskarten
T3/4
Du ahnst es nicht! / Titkos szerelem / Secret lovers. Bruno Bürger & Ottillie No. 804. litho s: Kleinhempel (r)
2546701
24102
415
Topics
Ansichtskarten
T2
Kastyak Lajos (?) művész felvétele egy halott férfiről. photo
2421942
24103
415
Topics
Ansichtskarten
T2
1928 Olasz művészlap / Italian art postcard. Ultra G.A.M. 2197.
2598830
24104
415
Topics
Ansichtskarten
T2/3
Programbeszéd. Könyves Kálmán Magyar Műkiadó Nr. 166. / Hungarian art postcard s: Bihari Sándor (EK)
2603862
24105
415
Topics
Ansichtskarten
T3/4
1901 Szecessziós virágos hölgy / Art Nouveau flower lady. litho (vágott / cut) 2603978
24106
415
Topics
Ansichtskarten
T2/3
1899 (Vorläufer) Glückliche Stunden: Der Erste Kuss! / Az első csók / The first kiss. litho (EK)
2603847
24107
415
Topics
Ansichtskarten
T2/3
1909 Veszekedő szerelmespár / Lovers Quarrel. B.K.W.I. c. 554-2. litho s: Ludwig Rauch 2597228
24108
415
Topics
Ansichtskarten
T2/3
Still life art postcard with oyster and lemon. Serie 609. (12 Sujets) s: M. Billing (EK)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF