Flohmarkt Zahl der Lose: 549
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2593011
12127
414
Flea Market
2592942
12128
414
Flea Market
2588166
12129
414
Flea Market
Fa logarléc, műbőr tokban, h: 15 cm
2587029
12130
414
Flea Market
Címeres övcsat, övdísz, zománcfestett réz címer, műbőrre applikálva, kisebb kopásnyomokkal, 10,5x4 cm 2590156
12131
414
Flea Market
cca 1948-1950 EPOSZ (Egyesült Parasztifjúság Országos Szövetsége) zománcozott címerrel díszített fém övcsatja,, kissé kopottas, h: 6,5 cm 2523828
12132
414
Flea Market
Szerencsefa achátos medál fülbevalóval
2560548
12133
414
Flea Market
Havasi gyopáros, fém medál, kővel. Nagy méretű 45 mm
2557709
12134
414
Flea Market
Keleti karék és gyűrű, állítható, kopott.
2541939
12135
414
Flea Market
2db Mercedes jel, műanyag és fém, kopott, d:5,5 és 10 cm 2557682
12136
414
Flea Market
Zöld szíves kendő, havasi gyopáros medállal, h: cca 55cm
2568146
12137
414
Flea Market
Selyem sál, jelzett, 70x68cm 2547550
12138
414
Flea Market
Rózsakvarc gumírozott karkötő, angyalos rózsakvarc medállal (sérült), d: 5,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF