Juwelen Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2591210
19228
414
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű kövekkel kirakva, jelzett, kőhiánnyal, méret: 52, bruttó: 9,8 g
2591282
19229
414
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott gyűrű, jelzett, kőhiánnyal, méret: 53, bruttó: 4,4 g
2591231
19230
414
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, kőhiánnyal, méret: 58, bruttó: 8 g
2591224
19231
414
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott gyűrű, jelzett, kőhiánnyal, méret: 55, bruttó: 6,1 g
2585921
19232
414
Jewellery
Ezüst (Ag) kővel ékített medál, láncon, h:42cm, jelzett, bruttó: 3,9g
2591182
19233
414
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott gyűrű, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, kőhiánnyal, méret: 56, bruttó: 6,8 g
2594045
19234
414
Jewellery
Navajo bőr bolo tie - nyakkendő ezüst(Ag) díszítőelemekkel, türkizzel, jelzés nélkül, bruttó: 20 g
2572537
19235
414
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) háromköves gyűrű függővel, jelzett, bruttó: 3,85 g 2586776
19236
414
Jewellery
Ezüst (Ag) tétel: 4 db nyaklánc, 4 db gyűrű, 1 db karkötő, részben jelzett, össz. 36,2 g 2523858
19237
414
Jewellery
Ezüst (Ag) kígyóbőr nyaklánc. 8 g 2557605
19238
414
Jewellery
Ezüst (Ag) aranyozott ékített gyűrű, jelzett, bruttó:2,63g, m:59, sérült 2507055
19239
414
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) medál akvamarinnal, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 2,37 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF