Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 38

Schmidt Egon: Gyakorlati madárvédelem. Bp., 1982, Natura. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17098.

Rufpreis:
1 200 HUF

17099.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

17100.

Rufpreis:
1 800 HUF

17101.

Rufpreis:
1 200 HUF

Koch Sándor: Magyarország ásványai. Szerk.: Mezősi József. Bp., 1984., Akadémiai Kiadó, 562 p.+ 2 (kihajtható táblák) t. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, ábrákkal, térképekkel illusztrált. Második átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a címlapja hiányzik, a 17/18. oldal alján, sarkán szöveget is kissé érintő hiánnyal. Ritka!
17102.

Rufpreis:
6 000 HUF

17103.

Rufpreis:
5 000 HUF

Völgyesi Ferenc: Minden a lélek. A démonológiától a gyógyhipnózisig. Bp., 1941, Dante. Második, bővített kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, jó állapotban
17104.

Rufpreis:
1 600 HUF

17105.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Vajda Ernő: A magyar növényvilág képeskönyve. Bp.,1956, Művelt Nép. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés
17106.

Rufpreis:
1 200 HUF

17107.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

17108.

Rufpreis:
2 000 HUF

Öveges - Molnár: Színes atomfizika. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói papírkötés.
17109.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF