Térjünk vissza a természethez. Bp., 1930., MÉH a Magyar Méhészek Értékesítő Szövetkezete, 16 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással. Mézzel kapcsolatos prospektus.
Brillat-Savarin, Jean Anthelme: Az ízlés fiziológiája. Ford. Ambrus Zoltán, Ambrus Gizella. Első kiadás. Bp. 1912. Singer és Wolfner. 1 t. 303 l. Kiadói papírkötésben, kis sérüléssel
Dr. Laposa József: Villány. A magyar borvidékek ékessége. The Jewel of Hungarian Wine Regions. Bp., 1995, Magyar Borkereskedők Egyesülése. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Berghaus Kochbuch/Cookbook/Livre de cuisine/Libro de cocina. Német, angol, francia és spanyol nyelven. hn., én., Berghaus. Kiadói kartonált papírkötés.
Ron Kaleniuk: Főzzünk egyszerűen és finoman 2. Scarborough (Toronto), é.n., Magnanimity House, 800 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Kir. M. Természettudományi Társulat,(Kir. M. Egyetemi Nyomda.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Hiányzó első lap.