Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 276
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2576784
30765
413
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS3
2576801
30766
413
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo ST6 2561579
30767
413
7500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "Bizományi Áruház Vállalat - Hazánk felszabadulásának 40. évfordulója alkalmából" Ag emlékérem (33,85g/0.925/42,5mm) T:1- patina, ujjlenyomat
2576999
30768
413
9500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13" Ag emlékérem kapszulában (31,29g/0.999/42,5mm) T:PP fo. György Bognár (1944- ) 1989. "President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989" Ag commemorative medallion in capsule (31,29g/0.999/42,5mm) C:PP spotted 2339217
30769
413
Numismatik
Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Leiningen-Westerburg Károly" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS13 2576853
30770
413
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2576852
30771
413
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2576991
30772
413
9500
Numismatik
Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" Ag emlékérem dísztokban (31,23g/0.999/42,5mm) T:PP fo., patina, halvány felszíni karcok 2567550
30773
413
Numismatik
Bognár György (1944-) "Országház" Budapest nevezetességei sorozat, Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP 2580002
30774
413
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1965. "II. Filmfesztivál Miskolc 1965." Br emlékplakett (70mm) T:2 kis patina / Hungary 1965. "II. Filmfesztivál Miskolc 1965. (2nd Film Festival Miskolc)" Br commemorative plaque. Sign.: Miklós Borsos (70mm) C:XF small patina 2559836
30775
413
4400
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1984. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas öntött Br érem (80mm) T:1-
2534059
30776
413
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1995. "Eötvös József Kollégium 1895 / '...Annak a tanárnak tanulói haladnak igazán aki maga is halad' - Eötvös Lóránd" kétoldalas öntött bronz érem (82,5mm) T:1 Hungary 1995. "Eötvös József Collegium" double-sided cast bronze medallion. Sign.: Miklós Borsos (82,5mm) C:UNC Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF