Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 276

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS3
30765.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo ST6
30766.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bognár György (1944-) 1985. "Bizományi Áruház Vállalat - Hazánk felszabadulásának 40. évfordulója alkalmából" Ag emlékérem (33,85g/0.925/42,5mm) T:1- patina, ujjlenyomat
30767.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Bognár György (1944-) 1989. "Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13" Ag emlékérem kapszulában (31,29g/0.999/42,5mm) T:PP fo. György Bognár (1944- ) 1989. "President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989" Ag commemorative medallion in capsule (31,29g/0.999/42,5mm) C:PP spotted
30768.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

30769.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30770.

Rufpreis:
1 000 HUF

30771.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" Ag emlékérem dísztokban (31,23g/0.999/42,5mm) T:PP fo., patina, halvány felszíni karcok
30772.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Bognár György (1944-) "Országház" Budapest nevezetességei sorozat, Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP
30773.

Rufpreis:
10 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990) 1965. "II. Filmfesztivál Miskolc 1965." Br emlékplakett (70mm) T:2 kis patina / Hungary 1965. "II. Filmfesztivál Miskolc 1965. (2nd Film Festival Miskolc)" Br commemorative plaque. Sign.: Miklós Borsos (70mm) C:XF small patina
30774.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Borsos Miklós (1906-1990) 1984. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas öntött Br érem (80mm) T:1-
30775.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Borsos Miklós (1906-1990) 1995. "Eötvös József Kollégium 1895 / '...Annak a tanárnak tanulói haladnak igazán aki maga is halad' - Eötvös Lóránd" kétoldalas öntött bronz érem (82,5mm) T:1  Hungary 1995. "Eötvös József Collegium" double-sided cast bronze medallion. Sign.: Miklós Borsos (82,5mm) C:UNC
30776.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF