Vintage Weine, Getränke Zahl der Lose: 35
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2577099
12484
413
4800
Vintage wines, drinks
2000 Royal Tokaji 6 puttonyos Sztn. Tamás aszú, 0,5 l 2581758
12485
413
Vintage wines, drinks
1994 Vincze Béla Eger, Cabernet Franc 750ml/13%Vol (Szakszerűen tárolt.) Sérült címke.
2581753
12486
413
Vintage wines, drinks
1995 Bakondi pincészet, Egri bikavér 750ml/13%Vol (Szakszerűen tárolt.) Sérült címke.
2581747
12487
413
30000
Vintage wines, drinks
1999 Malatinszky Kúria, Villány, Cabernet Sauvignon No. 011203/11977. 750ml/13%Vol (Szakszerűen tárolt.)
2581738
12488
413
30000
Vintage wines, drinks
1997 Malatinszky Kúria, Villány, Cabernet Sauvignon & Pinot noir, Barrique. 750ml/13%Vol (Szakszerűen tárolt.)
2582287
12489
413
Vintage wines, drinks
1981 Hosszúhegyi Cabernet Sauvignon 1981, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, kissé sérült címkével, 0,75l. 2582245
12490
413
Vintage wines, drinks
1985 Hosszúhegyi Merlot 1985, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, 0,75l. 2582239
12491
413
Vintage wines, drinks
1981 Hosszúhegyi Merlot 1981, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, kissé sérült címkével, 0,75l. 2582215
12492
413
Vintage wines, drinks
1994 Bock Villányi Bock Cuvée Cabernet Sauvignon & Cabernet Franc barrique, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, 12,5%, sérült címkével, 0,5l. 2582196
12493
413
Vintage wines, drinks
1984 Hungarovin Tihanyi Merlot, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, 12%, 0,7l. 2582179
12494
413
Vintage wines, drinks
1988 Hungarovin Villányi Cabernet Sauvignon, szakszerűen tárolt bontatlan palack száraz vörösbor, 12.5%, 0,75l. 2582154
12495
413
Vintage wines, drinks
1987 Villányi Borászat Rt. Muzeális Villányi Cabernet Franc, szakszerűen tárolt bontatlan palack száraz vörösbor, 12.1%, kopott, foltos, sérült címkével, 0,75l. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF