Vintage Weine, Getränke

Zahl der Lose: 35

2000 Royal Tokaji 6 puttonyos Sztn. Tamás aszú, 0,5 l
12484.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
22

1994 Vincze Béla Eger, Cabernet Franc 750ml/13%Vol (Szakszerűen tárolt.) Sérült címke.
12485.

Rufpreis:
5 000 HUF

1995 Bakondi pincészet, Egri bikavér 750ml/13%Vol (Szakszerűen tárolt.) Sérült címke.
12486.

Rufpreis:
3 000 HUF

1999 Malatinszky Kúria, Villány, Cabernet Sauvignon No. 011203/11977. 750ml/13%Vol (Szakszerűen tárolt.)
12487.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1997 Malatinszky Kúria, Villány, Cabernet Sauvignon & Pinot noir, Barrique. 750ml/13%Vol (Szakszerűen tárolt.)
12488.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1981 Hosszúhegyi Cabernet Sauvignon 1981, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, kissé sérült címkével, 0,75l.
12489.

Rufpreis:
1 200 HUF

1985 Hosszúhegyi Merlot 1985, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, 0,75l.
12490.

Rufpreis:
1 200 HUF

1981 Hosszúhegyi Merlot 1981, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, kissé sérült címkével, 0,75l.
12491.

Rufpreis:
1 200 HUF

1994 Bock Villányi Bock Cuvée Cabernet Sauvignon & Cabernet Franc barrique, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, 12,5%, sérült címkével, 0,5l.
12492.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1984 Hungarovin Tihanyi Merlot, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, 12%, 0,7l.
12493.

Rufpreis:
3 000 HUF

1988 Hungarovin Villányi Cabernet Sauvignon, szakszerűen tárolt bontatlan palack száraz vörösbor, 12.5%, 0,75l.
12494.

Rufpreis:
3 000 HUF

1987 Villányi Borászat Rt. Muzeális Villányi Cabernet Franc, szakszerűen tárolt bontatlan palack száraz vörösbor, 12.1%, kopott, foltos, sérült címkével, 0,75l.
12495.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF