Spielzeuge Zahl der Lose: 56
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2583812
12422
413
Toys, board-games
5 db különféle játékautó, közte lendkerekes is, kisebb kopásnyomokkal, h: 4,5 - 12,5 cm
2584059
12423
413
Toys, board-games
Egy doboznyi vegyes játék, közte régebbi darabok 2169768
12424
413
Toys, board-games
2576965
12425
413
Toys, board-games
Plüss játék elefánt, jó állapotban, m:32cm
2576955
12426
413
Toys, board-games
Brandweer műanyag játék tűzoltó sisak, kopott, 34x23cm 2576957
12427
413
Toys, board-games
Műanyag játék tűzoltó autó, kopott, 35x10x18cm 2577343
12428
413
Toys, board-games
Kártya keverő gép, elemes, bontatlan csomagolásban, 22x12cm 2576674
12429
413
Toys, board-games
Antik könyv formájú, kopott kártyadoboz, benne 4 pakli retro kártya 2578282
12430
413
Toys, board-games
Gyermek rendőr sisak, műanyag, kopásokkal, 23x20cm 2578376
12431
413
Toys, board-games
Gyermek látcső, original sérült dobozban, kopott.
2578388
12432
413
Toys, board-games
Hány óra van, Disnep oktatótábla, kopott, 47x24cm 2579288
12433
413
Toys, board-games
Xilofon kopott, ütő nélkül, h:27cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF