Flohmarkt Zahl der Lose: 566
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2583802
11948
413
Flea Market
Bőrkép, jelzés nélkül. Dekoratív, sérült fa keretben, 32×16 cm 2574309
11949
413
Flea Market
4 db faragott fa levélbontó kés, XX. sz. közepe v. második fele, kopásnyomokkal, h: 24 és 39 cm között 2578853
11950
413
Flea Market
10 db retro könyvborító, klf. anyagokból (bőr, szövet, műbőr, műanyag)
2579005
11951
413
Flea Market
Fém ládikó, kulcsra zárható, XX. sz. közepe, működik, felületi sérülésekkel, kopásokkal, 7x11x18,5 cm 2579014
11952
413
Flea Market
Könyv alakú fadoboz, XX. sz. vége, apró felületi sérülésekkel, kopásokkal, 8,5x29x36 cm 2584474
11953
413
Flea Market
2db réz mozsár, törővel, sérült, m:11cm, h:19cm 2584209
11954
413
Flea Market
Kályha elő, fém, kopott, korrodált, 50x21cm 2557464
11955
413
Flea Market
1 db Rotring toll + írókocka 2583777
11956
413
Flea Market
Régi löveg váza, kopott, sérült, korrodált, m:27cm 2579695
11957
413
Flea Market
Angyalkás gipsz tükör, kopásnyomokkal, 34x30cm 2579259
11958
413
Flea Market
Figurális asztali lámpa, polirezin, nyakánál sérült, m:23cm 2579251
11959
413
Flea Market
Faragott fa kaspó, elefánt motívummal, m:20cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF