Flohmarkt

Zahl der Lose: 566

Bőrkép, jelzés nélkül. Dekoratív, sérült fa keretben, 32×16 cm
11948.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db faragott fa levélbontó kés, XX. sz. közepe v. második fele, kopásnyomokkal, h: 24 és 39 cm között
11949.

Rufpreis:
2 400 HUF

10 db retro könyvborító, klf. anyagokból (bőr, szövet, műbőr, műanyag)
11950.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fém ládikó, kulcsra zárható, XX. sz. közepe, működik, felületi sérülésekkel, kopásokkal, 7x11x18,5 cm
11951.

Rufpreis:
2 000 HUF

Könyv alakú fadoboz, XX. sz. vége, apró felületi sérülésekkel, kopásokkal, 8,5x29x36 cm
11952.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

2db réz mozsár, törővel, sérült, m:11cm, h:19cm
11953.

Rufpreis:
2 000 HUF
20

Kályha elő, fém, kopott, korrodált, 50x21cm
11954.

Rufpreis:
12 000 HUF

1 db Rotring toll + írókocka
11955.

1 db Rotring toll + írókocka

Rufpreis:
1 200 HUF

Régi löveg váza, kopott, sérült, korrodált, m:27cm
11956.

Rufpreis:
3 000 HUF

Angyalkás gipsz tükör, kopásnyomokkal, 34x30cm
11957.

Rufpreis:
2 000 HUF

Figurális asztali lámpa, polirezin, nyakánál sérült, m:23cm
11958.

Rufpreis:
2 000 HUF

Faragott fa kaspó, elefánt motívummal, m:20cm
11959.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF