cca 1930 össz. 17 db fotó, fotólap, többségében nyaraló társaságról, tengerparti strandolókról (Abbázia?), 1 db teniszezőkről, 2 db korabeli luxusautóról, egyik hátoldalán datált és fotólapként Mme. de Máriássynak Berlinbe postázva 1929-ben, részben kopásnyomokkal, egyik a sarkéban sérült
Ferenczy Ida (1839-1928) társaságban (Wenke Nelly, Hertzeg Sándor), keményhátú fotó Adéle bécsi műterméből, hátoldalon feliratozva, Ferenczy Ida hagyatékából, 11,5×16,5 cm
cca 1940-1950 Vegyes néprajzi fotó tétel, rajtuk belső terekkel, pl.: konyhával, 5 db, jelzések nélkül, hullámosak, 17x12 cm és 16x11 cm közötti méretben
cca 1890 Női portré, Székesfehérvár, Szigeti fényképész műtermében készült, nagyméretű keményhátú vintage fotó, kissé kopott, hátoldala kissé foltos, 23x17 cm