Foto

Zahl der Lose: 474

cca 1930 össz. 17 db fotó, fotólap, többségében nyaraló társaságról, tengerparti strandolókról (Abbázia?), 1 db teniszezőkről, 2 db korabeli luxusautóról, egyik hátoldalán datált és fotólapként Mme. de Máriássynak Berlinbe postázva 1929-ben, részben kopásnyomokkal, egyik a sarkéban sérült
13285.

Rufpreis:
2 000 HUF
29

cca 1930-1940 Bp., Josef Carl lapátkerekes gőzhajó, háttérben budai panoráma a Várral, pecséttel jelzett fotó (Foto Orelly), 23x17,5 cm
13286.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ferenczy Ida (1839-1928) társaságban (Wenke Nelly, Hertzeg Sándor), keményhátú fotó Adéle bécsi műterméből, hátoldalon feliratozva, Ferenczy Ida hagyatékából, 11,5×16,5 cm
13287.

Rufpreis:
6 000 HUF
42

Esküvői felvételek, 24 db negatív kocka, 6x5,5 cm
13288.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940-1950 Vegyes néprajzi fotó tétel, rajtuk belső terekkel, pl.: konyhával, 5 db, jelzések nélkül, hullámosak, 17x12 cm és 16x11 cm közötti méretben
13289.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1930 Bihar, piac, 5 db fotó, némelyik felületén törésnyom, 11×15,5 cm
13290.

Rufpreis:
5 000 HUF

1937 Tűzoltók mentés közben, fotó, egyik sarka sérült, 13×18 cm
13291.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1920-1930 Tűzoltó szerelés közben, fotó, 12×18 cm
13292.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1890 Női portré, Székesfehérvár, Szigeti fényképész műtermében készült, nagyméretű keményhátú vintage fotó, kissé kopott, hátoldala kissé foltos, 23x17 cm
13293.

Rufpreis:
1 000 HUF

1933 Balatonkenesei fürdőzők, nyaralók, 6 db fotó, kartonra ragasztva, 6×9 cm
13294.

Rufpreis:
2 000 HUF

1906 Nagyvárad, Nyárfa utca 1., lakás udvara, katona feleségével, gyermek babakocsiban, kutya, hátoldalon nevesítve, 12×17 cm
13295.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1940-1950 Leány fonalvetés közben, a szoba közepén a vetővel, néprajzi fotó, jelzés nélkül, hullámos, 17x11,5 cm
13296.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF