https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 25
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2578027
17144
413
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
1975 Öltözködési és testápolási tanácsadó. Bp., 1975, Centrum Áruházak, 39+1 p. Papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2495720
17145
413
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Házi gyógymódok. Szakorvosi Tanácsadó. Ezer hasznos ötlet mindennapi egészségügyi problémákra. Szerk.: Csaba Emese. Bp.,2003., Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés. 2580626
17146
413
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Adler Péter, Záray Ervin: Konzerváló fogászat. Bp., 1961, Medicina (Franklin-ny.), 536 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé ázott, foltos lapokkal. Megjelent 2400 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2580534
17147
413
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Török Éva, Dr. Rutkai Krisztina: Gyermekbőrgyógyászat. Bp., 1995, Medicina. Második kiadás. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2518211
17148
413
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Peggy Jett Pittenger: The Wonderful World of Ponies. New York, 1973, Arco. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, és gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
2577032
17149
413
0
2000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Heidi Murkoff-Arlene Eisenberg-Sandee Hathaway: Az első 12 hónap. Újdönsült szülőknek a terhesség utáni időszakról. Bp.,2013,Park. Kiadói kartonált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2577054
17150
413
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Marty Becker - Jack Canfield - Mark Victor Hanson -Carol Kline:Megható állattörténetek. Ford.: Káldos Zsolt és Villányi György. hn., 1998, Novella. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Tobiás Loránd: Kutyatartás - nevelés. Testi adottságok - alaptermészet. Lunczer Anna rajzaival. hn., én., Statiqum. Kiadói papírkötés. 2442914
17151
413
0
2000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Telegdi Roth Károly: Magyarország geológiája. I. rész. A magyar föld és az azt környező területek hegyszerkezetének kialakulása. Tudományos Gyűjtemény 104. Pécs, 1929, Danubia Könyvkiadó. Foltos, megviselt állapotú egészvászon kötésben, kissé meglazult kötéssel. Hiányzó térképmelléklettel.
Das Lot is nicht erreichbar
2409965
17152
413
0
900
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Schmidtné dr. Holló Erzsébet: A belső csend megteremtése. Kiadói papírkötés. Pécs, é.n. Alexandra. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2441241
17153
413
0
1400
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Alexander Niklitschek: A természet csodái. Fordította: Fülöp Zsigmond. Bp.,1942,Nova. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban. 1996328
17154
413
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Harc a levegőért. Bp.,é.n., Révai. Kiadói félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1834399
17155
413
0
2000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
A Búvár zsebkönyvek sorozat 6 kötete + Siroki Zoltán: Díszmadarak a Lakásban Mezőgazdasági Kiadó, 1990
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse