Umschläge mit Münzen und Banknoten

Zahl der Lose: 107

Suriname 1994. 100G ezüstözött fém "Labdarúgó Világbajnokság USA 1994" érme, "Svájc" érmés borítékban, bélyeggel, bélyegzéssel német nyelvű leírással T:PP patina Suriname 1994. 100 Guilders silvered metal "Football World Cup 1994 USA" coin in "Switzerland" envelope with stamp and cancellation with German description C:PP patina
30132.

Rufpreis:
8 000 HUF

Svájc 1980-1981. 5r (4x) felbélyegzett "A régi és az új 5 Rappen érme" borítékban, bélyegzéssel T:1  Switzerland 1980-1981. 5 Rappen (4x) in "Die Alten und die Neuen Fünfrappler" envelope with stamp and first day cancellation C:UNC
30133.

Rufpreis:
1 200 HUF

Svájc 1981. "Albert Anker 1831-1910 / Születésének 150. évfordulója" jelzett Ag emlékérem, érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel (0.999) T:PP patina Switzerland 1980. "Albert Anker 1831-1910 / 150. Geburstag" hallmarked Ag commemorative medallion in coin envelope with stamp and cancellation (0.999) C:PP patina
30134.

Rufpreis:
4 000 HUF

Svájc 1984. 1r bronz (8x) "Szerencselevél - 88.8.8. Heiligkreuz" felbélyegzett borítékon, alkalmi bélyegzővel, német nyelvű leírással T:1,1-  Switzerland 1984. 1 Rappen bronze "Glücksrappen - 88.8.8. Heiligkreuz" in envelope with stamp, with description in German C:UNC,AU
30135.

Rufpreis:
1 200 HUF

Svájc 1986. "Sempach 1986 / Arnold Winkelried 1386-1986" jelzett Ag emlékérem, érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel (0.999) T:1  Switzerland 1986. "Sempach 1986 / Arnold Winkelried 1386-1986" hallmarked Ag commemorative medallion in coin envelope with stamp and cancellation (0.999) C:UNC
30136.

Rufpreis:
5 000 HUF

Svájc 1987. 1Fr Cu-Ni "Helvetia" felbélyegzett borítékban T:1 Switzerland 1987. 1 Franc Cu-Ni "Helvetia" in envelope with stamp C:UNC
30137.

Rufpreis:
2 000 HUF

Svájc 1987. "SKI-WM Crans Montana (Crans Montana-i Sí Világbajnokság)" jelzett Ag bélyegérem, érmés borítékban, bélyeggel, elsőnapi bélyegzéssel (0.999) T:PP patina Switzerland 1985. "SKI-WM Crans Montana" hallmarked Ag stamp-shaped commemorative medallion in coin envelope with stamp and FDC cancellation (0.999) C:PP patina
30138.

Rufpreis:
5 000 HUF

Svájc 1987. "200 éves a turizmus Svájcban" jelzett Ag emlékérem érmés borítékban, alkalmi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.999) T:PP Switzerland 1987. "200 Years of Tourism" hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and cancellation, with German description (0.999) C:PP
30139.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Svájc 1988. "1988 Téli Olimpia" jelzett Ag emlékérem érmés borítékban, bélyeggel, alkalmi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.999) T:1- patina Switzerland 1988. "1988 Winter Olympics" hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp, with German description (0.999) C:AU patina
30140.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Svájc 1996B 20Fr Ag "A breno-i sárkány" érmés borítékban, bélyeggel, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:PP patina Switzerland 1996B 20 Francs Ag "Mythological Dragon of Breno" envelope with stamp and cancellation, with German language description sheet C:PP patina Krause KM#77
30141.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Svájc 1980. "A Gotthard-alagút megnyitása" jelzett Ag emlékérem, érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel (0.999) T:PP  Switzerland 1980. "Eröffnung Gotthard-Strassentunnel 5. Sept. 1980" hallmarked Ag commemorative medallion in coin envelope with stamp and cancellation (0.999) C:PP
30142.

Rufpreis:
4 000 HUF

Svájc 1980. "Henri Guisan / Tábornoki kinevezésének 40. évfordulója" jelzett Ag emlékérem, érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel (0.999) T:PP fo. Switzerland 1980. "Henri Guisan / 40th Anniversary of promotion to general" hallmarked Ag commemorative medallion in coin envelope with stamp and cancellation (0.999) C:PP spotted
30143.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF