Uhren Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2568135
11928
412
Watches
Kenzle és Európa ébresztőóra, az egyik sérült, és nem működik. m:7cm
2517450
11929
412
Watches
2531548
11930
412
Watches
Auriol exkluzív karóra tároló doboz 6 órának. Műbőr, üveg, fém csattal, új állapotban, eredeti dobozában 35 cm 2494331
11931
412
Watches
Régi utazó asztali óra, réz, mechanikus szerkezettel, bőr tokban, kopott, kissé sérült, nem jár, 9x7,5x4 cm
2566230
11932
412
Watches
Little Star quartz falióra, működik. d:31cm 2568973
11933
412
110000
Watches
Mentor, mechanikus, stopper funkciós, Ratrappante funkcióval, férfi karóra, kék bőrszíjjal, karcokkal, működik. d:40mm
2569105
11934
412
30000
Watches
Figurális, kandallóóra szett, alabástrom, bronz, sérült, kopott, negyedütős szerkezettel, működése nem bevizsgált, m:32-36cm 2569048
11935
412
Watches
Asztali fajansz óra, mechanikus szerkezettel, működik, jelzett, kopott, 31x8x22cm 2569046
11936
412
30000
Watches
Felesütős hajóóra, és barométer, Andries de Jong Amsterdam felirattal, kopott, fáta applikálva, működik d: egyenként 14cm. 2569043
11937
412
30000
Watches
Glashütte, electromehanic, hajóóra, sérült, működik, d:17cm
2569039
11938
412
Watches
Német figurális porcelán asztali óra, nem működik, jelzés nélkül, kopott, m:41cm 2569036
11939
412
Watches
Dieh kerámia falióra, mechanikus, működik, kulccsal, 20x24cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF