Plakat Zahl der Lose: 102
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2565568
14795
412
Posters
cca 1950-60 Látogasd a szakszervezeti ismeretterjesztő előadásokat. Propaganda plakát. Ofszet, papír. Lapszéli apró szakadásokkal. 41×29 cm
2565572
14796
412
Posters
1956 Kiállítás Tornyai János festőművész képeiből, Janus Pannonius Múzeum, Pécs. Ofszet, papír. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 39,5×27 cm
2565575
14797
412
Posters
cca 1970 Erdért Munkavédelem. Plakát Ofszet, papír. Interpress. Lapszéli apró szakadásokkal. 40×27,5 cm 2565624
14798
412
Posters
1960 Szőnyi István (1894-1960) emlékkiállítás, Esztergomi Képtár, plakát, papír, Múzeumok Rotaüzeme, 38,5x26,5 cm
2565645
14799
412
Posters
cca 1960 Fiatalok! Legyetek motoros repülők. Jelentkezzetek az MHSZ repülőklubjában!" Plakát, ofszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli kseibb szakadásokkal 41x28 cm 2568052
14800
412
Posters
1941 Szentendre, személyes bejelentési kötelezettség lakás, tartózkodás esetére csendőrség, munkaszolgálat, stb esetére . Nagy méretű plakát, hajtva. 62x98 cm
2570943
14801
412
Posters
1977 Éljen Május 1. plakát s: Bánhidi. szélén beszakadással 33x48 cm 2569522
14802
412
Posters
Giro Italiia. Colosseum, Kerékpár. Ofszet, jelzett. 70x90 cm 2569521
14803
412
Posters
Enzo Carnebianca: Szőül Olimpia, Béke. Fotolitográfia. Pecséttel jelzett, sorszámozott 1000/561. 50x70 cm 2563109
14804
412
Posters
cca 1955 Neuland der Plakatkunst 24 db A/4 máretű propaganda plakát reprodukcióval
2564969
14805
412
Posters
Öt világrész állatai - a budapesti állatkertben, plakát, hajtott, 81×58 cm 2571448
14806
412
Posters
1957. November 30-án, éjjel 11 órakor az Erkel színházban plakát, 500 példányban készült, korának megfelelő sérülésekkel, hátoldalán celluxxal ragasztva,70x50cm. Elnézem hajnalig. Kíváncsi külföldiek kalandjai a pesti éjszakában. Írta: baróti Géza. I. rész: Operett. Honthy Hanna, Feleky Kamill, Zentay Anna, Rátonyi Róbert, Lórán Lenke, Pagonyi János, Stúdió Együttes. II.rész: Kabaré. Kazal László, Zsolnay Hédy, Pécsi Gizi Herczeg Jenő, Záray Márta, Garai Nándor, Komlós Vilmos, Vámosi János, Zsoldos Imre. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF