https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Landkarten

Zahl der Lose: 129

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tamanyi-félsziget felszabadítása és hídfőállások birtokba vétele a Krímben (1943. szeptember-november), foltos, 17×26 cm
1
14885.

Tamanyi-félsziget felszabadítása és hídfőállások birtokba vétele a Krímben (1943. szeptember-november), foltos, 17×26 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910 Hunyad-vármegye térképe, 1:390.000, in: Kogutowicz Manó: Megyei térképek, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, kartonra kasírozva, hajtott, javított, 36x28 cm
1
14886.

cca 1910 Hunyad-vármegye térképe, 1:390.000, in: Kogutowicz Manó: Megyei térképek, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, kartonra kasírozva, hajtott, javított, 36x28 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1791 Carte de L'Empire d'Allemagne / A német birodalom térképe. Hubert Jaillot. Rézmetsztetű térkép, megviselt állapotban, kartonra kasírozva. / Map of the German Empire. Engraving. Damaged. 90x56 cm
1
14887.

1791 Carte de L'Empire d'Allemagne / A német birodalom térképe. Hubert Jaillot. Rézmetsztetű térkép, megviselt állapotban, kartonra kasírozva. / Map of the German Empire. Engraving. Damaged. 90x56 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Magyarország, régi térkép reprintje, 78x54 cm, üvegezett fa keretben
1
14888.

Magyarország, régi térkép reprintje, 78x54 cm, üvegezett fa keretben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bosnia-Herzegovina Conplan Medusa Assembly and Collection Points, 1:500 000, 90×64 cm
1
14889.

Bosnia-Herzegovina Conplan Medusa Assembly and Collection Points, 1:500 000, 90×64 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1760, Mantova és a környező észak-itália területek (Velence, Milánó, Bergamo stb.) valamint a mai Svájc és Ausztria egyes részeinek térképe (Das Hertzogthum Mantova und Mirandola sampt angraentzenden Venedischen-Laendern wie auch Tyrolischen und Graubünterischen Graentzen neben einen Theil des Herzogthums Meyland waraus sonderlich die gloriose Expedition der Käyserlichen Armée in Italien). Rézmetszet, kézzel színezett, papír, hajtásnyommal, foltos, lap szélén kisebb sérülésekkel, hátul közepén megerősítve, 41,5x51 cm, lapméret: 56,5x72 cm / cca 1760 Map of Mantova and the Northern Italian (Milano, Venice), Swiss and Austrian surrounding territories. Copper engraving, hand coloured, spotty, with some damages on the edges, 41,5x51 cm
1
14890.

cca 1760, Mantova és a környező észak-itália területek (Velence, Milánó, Bergamo stb.) valamint a mai Svájc és Ausztria egyes részeinek térképe (Das Hertzogthum Mantova und Mirandola sampt angraentzenden Venedischen-Laendern wie auch Tyrolischen und Graubünterischen Graentzen neben einen Theil des Herzogthums Meyland waraus sonderlich die gloriose Expedition der Käyserlichen Armée in Italien). Rézmetszet, kézzel színezett, papír, hajtásnyommal, foltos, lap szélén kisebb sérülésekkel, hátul közepén megerősítve, 41,5x51 cm, lapméret: 56,5x72 cm / cca 1760 Map of Mantova and the Northern Italian (Milano, Venice), Swiss and Austrian surrounding territories. Copper engraving, hand coloured, spotty, with some damages on the edges, 41,5x51 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930 magyar vasutak hálózata 70x60 cm
1
14891.

cca 1930 magyar vasutak hálózata 70x60 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1947 Nagy Budapest térképe, közigazgatási és rendőrkerületi beosztással, kiadja: Honvéd Térképészeti Intézet, sok szakadással, 85×100 cm
1
14892.

1947 Nagy Budapest térképe, közigazgatási és rendőrkerületi beosztással, kiadja: Honvéd Térképészeti Intézet, sok szakadással, 85×100 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1987 Erdély és a Részek térképe és helységnévtára. Mappa Transilvaniae et Partium regni Hungariae repertoriumque locorum objectorum. Készült Lipszky János 1806-ban megjelent munkája alapján. Szerk.: Herner János. Szeged, 1987, Penna Kisszövetkezet. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
14893.

1987 Erdély és a Részek térképe és helységnévtára. Mappa Transilvaniae et Partium regni Hungariae repertoriumque locorum objectorum. Készült Lipszky János 1806-ban megjelent munkája alapján. Szerk.: Herner János. Szeged, 1987, Penna Kisszövetkezet. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1934 ÁTI kisatlasz. Földrajzi leírás, statisztikai adatok, 56 sokszínű és 155 szövegközti térkép, névmutató 30 ezer helynévvel. Bp., é.n., Magyar Királyi Állami Térképészet, VIII+176 p.+32 t.(térképek)+156+4 p. (névmutató.) Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, laza kötéssel.
1
14894.

cca 1934 ÁTI kisatlasz. Földrajzi leírás, statisztikai adatok, 56 sokszínű és 155 szövegközti térkép, névmutató 30 ezer helynévvel. Bp., é.n., Magyar Királyi Állami Térképészet, VIII+176 p.+32 t.(térképek)+156+4 p. (névmutató.) Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, laza kötéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Duna Esztergom-Budapest szakasza, Kemény Andor: A túracsónak evezős térképe, 42×204 cm
1
14895.

A Duna Esztergom-Budapest szakasza, Kemény Andor: A túracsónak evezős térképe, 42×204 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
9
 
Ugotsa (Ugocsa) vármegye - Comitatus Ugotsensis térképe. Közreműködő: Görög-Votésky-Benedicti. Színezett rézmetszet, papír. Megjelent Görög Demeter "Magyar Atlasz azaz a' magyar-, horvát- és tótországi megyék és szabad kerületek földképei" című művében. Lapszéli apró szakadásokkal, gyűrődésekkel, jobb alsó és felső sarkában kissé foltos. 31x24 cm
1
14896.

Ugotsa (Ugocsa) vármegye - Comitatus Ugotsensis térképe. Közreműködő: Görög-Votésky-Benedicti. Színezett rézmetszet, papír. Megjelent Görög Demeter "Magyar Atlasz azaz a' magyar-, horvát- és tótországi megyék és szabad kerületek földképei" című művében. Lapszéli apró szakadásokkal, gyűrődésekkel, jobb alsó és felső sarkában kissé foltos. 31x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse