Flohmarkt Zahl der Lose: 624
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2567028
12395
412
Flea Market
Tiszta udvar rendes ház, rendes ház + Tiszta asszony, rendes ház + Tiszta udvar rendes férj zománcozott fém táblák kopásnyomokkal, 30×10 és 33×10 cm 2497127
12396
412
Flea Market
Brandenburgi kapu, fém, kopott, m: 8 cm
2460793
12397
412
3400
Flea Market
Univerzális multi szerszám 8 funkcióval ,fogó kissé sérült
2567229
12398
412
Flea Market
2 db svájci bicska, jó állapotban 2566498
12399
412
Flea Market
2567583
12400
412
Flea Market
Tájoló, kopásnyomokkal, h: 10 cm
2460605
12401
412
Flea Market
2567382
12402
412
Flea Market
Miniatűr huszártarsoly, táncrendtartó, 8,5×7 cm
2567372
12403
412
Flea Market
Nesor elektromos öngyújtó, nem működik, kopott, m: 5,5 cm
2566998
12404
412
Flea Market
Réz bútorveretek és fém mini képkeret 2571378
12405
412
Flea Market
Korzikai bicska, jelzett, 21cm. 2571355
12406
412
Flea Market
Bacardi denevére rumkiöntő, kopott, m:9,5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF