Flohmarkt Zahl der Lose: 624
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2569548
12274
412
6500
Flea Market
Elefántos, faragott fa fogass, 42x24cm 2569152
12275
412
Flea Market
Angol füles ezüstözött pezsgősvödör, apró kopással, jelzett, m:22cm, d:24cm
2569154
12276
412
Flea Market
WMF jelzett szalvétatatartó, plexi és fém, hibátlan 19x10x6cm
2569155
12277
412
Flea Market
Wittner Prazision jelzésű metronóm, fém, kopott, működik, m:15cm
2569151
12278
412
Flea Market
Art Deco áttört ezüstözött kínáló, 4db fagolyó lábon, jelzett, szép állapotban, 30x22cm
2569120
12279
412
Flea Market
2569130
12280
412
Flea Market
Mini zenélő komód, fa, működik, 18x10x14cm
2569132
12281
412
Flea Market
2 db porcelán betétes, réz gyertyatartó, kopott, jelzés nélkül, m:22cm 2569134
12282
412
Flea Market
Keleti ópiumpipa fa talapzaton, kopott,28x12cm 2569098
12283
412
Flea Market
Fém mécsestartó, 3db üvegbetéttel, kopott, 20x9x8cm
2568411
12284
412
Flea Market
10 db könyvborító, hímzés, szövet, műbőr, cca. 27x20cm
2568372
12285
412
Flea Market
Dekoratív üvegkép, keretben, 30x20cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF