Drucksachen Zahl der Lose: 423
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2275102
14314
412
Printed Materials
cca 1900-1920 4 db régi fotó karton képek nélkül, 10x18 és 33x27 cm
2566922
14315
412
Printed Materials
cca 1900-1940 össz. 4 db szentkép, olajnyomat, papír, lap széle részben vágott, 42x32 és 62,5x46,5 cm közötti méretekben 2303718
14316
412
Printed Materials
cca 1900-1940 Nagy vegyes papírrégiség tétel, közte keresztlevelek, házassági levelek, ellennyugták, levelek, jegyzékek, fejléces számlák okmánybélyegekkel stb.
2568410
14317
412
Printed Materials
cca 1900-1960 Ricordo di Padova, Camposanto di Genova, Roma Tavole Scvltvre, Vedute Milano leporelló. 136 db kép Olaszországról.
2572442
14318
412
Printed Materials
cca 1900-1990 20 db szentkép, részben kissé foltos és kissé sérült
2568405
14319
412
4200
Printed Materials
1902 A délvidéki kivándorlási kongresszus tervezete és ezzel kapcsolatos nyomtatványok, levelek (Felhívás a Délvidék társadalmához + határozati javaslat, stb.)
2567558
14320
412
Printed Materials
1902 Kakas Márton 1902. november 16., IX. évf. 46 sz. Szerk.: Sipulusz és Faragó. Bp., Budapesti Hírlap, szakadozott, egy lapon és a hátsó borító szöveget nem érintő hiánnyal, sérüléssel, 16 p. 2513055
14321
412
Printed Materials
1903 Tolna, vásár hirdetmény országos pótvásárról, Mecskére postázva, hajtásnyommal, lap tetején kisebb sérüléssel
2351942
14322
412
Printed Materials
1903-1926 9 db iparegyesületi, szövetkezeti okmány
2572232
14323
412
Printed Materials
1904 Rovartani lapok, szerk.: A. Aigner Lajos és Csiki Ernő, XI. kötet, 1904, 212+20p, korabeli vaknyomásos egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, máskülönben jó állapotban 1765352
14324
412
Printed Materials
cca 1905 Album von Frankfurt a. M.. Berlin. cca. 1905. Globus Verlag. With 23 images. 36x28 cm
2563167
14325
412
Printed Materials
cca 1906 P.V.Gelland: Hollandia. Dekorative Vorbilder XIV., Verlag von Julius Hoffmann. Üvegezett, dekoratív, szecessziós fakeretben. 25x19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF