Juwelen

Zahl der Lose: 187

19015.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Ezüst (Ag) kerek tálca, jelzett, nettó: 345g, d:24cm
19016.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Ezüst (Ag) áttört copf stílusú kerek tálca, jelzett, nettó: 366g, d:29cm
19017.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Ezüst (Ag) tálka, benne osztrák ezüst (Ag) 50 schillinges Theodor Körner (1973) emlékérmével, jelzett, kopott, d: 14 cm
19018.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

19019.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Arany (Au) 14K karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 11 g
19020.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Ezüst (Ag/925) Női gyűrű törmelék smaragddal és rubinnal ékítve. br:5,25g, m:57, jelzett
19021.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Aranyozott ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, d: 5,5 cm, bruttó: 18,7 g
19022.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) nyakkendőtű lánccal, jelzett, 5,7 g, h: 5 cm (nyakkendőtű) és h: 8 cm (lánc), apró kopásnyomokkal + Ezüst (Ag) mandzsetta gomb pár, 6 g, jelzett, apró kopásnyomokkal
19023.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) háromköves gyűrű függővel, jelzett, bruttó: 3,85 g
19024.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, hiányos, h: 1,5 cm, bruttó: 2,6 g
19025.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc életfás medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 5,6 g
19026.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF