Juwelen Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2394168
19015
412
260000
Jewellery
Arany(Au) 14K karkötő, jelzett, h: 20 cm, rézszállal töltött bruttó: 59,94 g 2565620
19016
412
48000
Jewellery
Ezüst (Ag) kerek tálca, jelzett, nettó: 345g, d:24cm 2565646
19017
412
48000
Jewellery
Ezüst (Ag) áttört copf stílusú kerek tálca, jelzett, nettó: 366g, d:29cm 2528830
19018
412
24000
Jewellery
Ezüst (Ag) tálka, benne osztrák ezüst (Ag) 50 schillinges Theodor Körner (1973) emlékérmével, jelzett, kopott, d: 14 cm 2351902
19019
412
Jewellery
2564566
19020
412
110000
Jewellery
Arany (Au) 14K karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 11 g 2572864
19021
412
30000
Jewellery
Ezüst (Ag/925) Női gyűrű törmelék smaragddal és rubinnal ékítve. br:5,25g, m:57, jelzett 2572525
19022
412
15000
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, d: 5,5 cm, bruttó: 18,7 g
2569527
19023
412
Jewellery
Ezüst (Ag) nyakkendőtű lánccal, jelzett, 5,7 g, h: 5 cm (nyakkendőtű) és h: 8 cm (lánc), apró kopásnyomokkal + Ezüst (Ag) mandzsetta gomb pár, 6 g, jelzett, apró kopásnyomokkal 2572537
19024
412
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) háromköves gyűrű függővel, jelzett, bruttó: 3,85 g
2572513
19025
412
3200
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, hiányos, h: 1,5 cm, bruttó: 2,6 g 2564379
19026
412
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc életfás medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 5,6 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF