Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 421

Czirják Sándor (?-?): Dunánál. vegyes technika, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 19x24 cm
10077.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

D. Borbély Gizella (1920-1994): Virág csendélet. Olaj, fsrost, jelzett, kis kopással 82×61 cm
10078.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "Szenteltessék meg a te neved", fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 28,5x20,5 cm
10079.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "Mi atyánk, ki vagy a mennyekben", fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 28,5x20,5 cm
10080.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "Ti azért így imádkozzatok", fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 28,5x20,5 cm
10081.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "És ne vígy minket a kísértésbe...", fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 28,5x20,5 cm
10082.

Rufpreis:
2 000 HUF

Darkó-Apor József (1958-): "Hálószobában". Olaj, farost. Jelzett. . Dekoratív, kopott fakeretben. 40x30 cm
10083.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Deák Ébner Lajos (1850-1934): Női alak (tanulmány). Akvarell, ceruza, papír. Jelezve jobbra középen. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Sérült. 38x25,5 cm
10084.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
21

Deák Ébner Lajos (1850-1934): Alföldi táj. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Lap széle kissé sérült. 25x33,5 cm
10085.

Rufpreis:
12 000 HUF

Deim Péter (1959-): Alkony, 2002. Computer print, vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 25×38 cm
10086.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Deim Péter (1959-): Kezdődő spirál, 2002. Computer print, vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 34×25 cm
10087.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Deli Antal (1886-1960): Öreg birsek. Pasztell, papír, jelezve balra lent, javított 40x48 cm
10088.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF