Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2245670
10077
412
Czirják Sándor (?-?): Dunánál. vegyes technika, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 19x24 cm
2505398
10078
412
24000
D. Borbély Gizella (1920-1994): Virág csendélet. Olaj, fsrost, jelzett, kis kopással 82×61 cm
2539255
10079
412
cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "Szenteltessék meg a te neved", fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 28,5x20,5 cm 2539267
10080
412
cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "Mi atyánk, ki vagy a mennyekben", fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 28,5x20,5 cm 2539222
10081
412
cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "Ti azért így imádkozzatok", fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 28,5x20,5 cm 2539247
10082
412
cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "És ne vígy minket a kísértésbe...", fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 28,5x20,5 cm 2552231
10083
412
Darkó-Apor József (1958-): "Hálószobában". Olaj, farost. Jelzett. . Dekoratív, kopott fakeretben. 40x30 cm
2565282
10084
412
15000
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Női alak (tanulmány). Akvarell, ceruza, papír. Jelezve jobbra középen. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Sérült. 38x25,5 cm 2565290
10085
412
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Alföldi táj. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Lap széle kissé sérült. 25x33,5 cm
2564761
10086
412
50000
Deim Péter (1959-): Alkony, 2002. Computer print, vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 25×38 cm
2564767
10087
412
50000
Deim Péter (1959-): Kezdődő spirál, 2002. Computer print, vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 34×25 cm
2557279
10088
412
Deli Antal (1886-1960): Öreg birsek. Pasztell, papír, jelezve balra lent, javított 40x48 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF