Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 421

Barta István (1892-1976): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban. 38x38 cm
10024.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
10

cca 1900-1910 Basch Árpád (1873-1944): Hajtóvadászat, szecessziós könyvborító, linó, merített papír, jelzett a dúcon, 21x14 cm, teljes lap: 24x18 cm
10025.

Rufpreis:
3 000 HUF

Baska József (1935-2017): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben. 60x80 cm
10026.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Beregtói Tormássy Dezső (1881-1929): Hölgyek népviseletben (Olaszország?). Olaj, karton, jelzett. Kissé sérült. Korabeli, sérült fakeretben. 34,5x48 cm
10027.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Biczó Judit (1915-1987): 2 db grafika. akvarell, vegyes technika 8-10 cm
10028.

Rufpreis:
3 000 HUF

Biczó Tamás (?-): Lukasórai vázlatok. Vonat. Ceruza, papír, jelzett, 50x16 cm
10029.

Rufpreis:
3 000 HUF

10030.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Biczó Tamás (?-): Bokros táj. Ceruza, papír, jelzett, lapméret : 19,5×29,5 cm
10031.

Rufpreis:
2 400 HUF

Biró Ferenc (1921-2001): Vár a Kárpátokban. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 69×54 cm / Ferenc, Biró (1921-2001): Castle in the Carpathians. Oil on wood fibre, signed, framed. 69×54 cm
10032.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bittorf jelzéssel: Nürnberg, Fleischbrücke. Rézkarc, papír. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fa keretben, 22×28,5 cm
10034.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bodnár Katalin (?-): Virágok. Plasztikus festett bőrkép, fa keretben. Hátoldalán címkén feliratozott. 60x30 cm
10035.

Rufpreis:
5 000 HUF

10036.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF