Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 421

Hoffmann Antal (1895 - ): Csendélet . Pasztell, papír. Jelzett, üvegezett sérült keretben, 82x60 cm
10164.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hoffmann Antal (1895-?): Csendélet. Olaj karton. Jelzett. Dekoratív, régi, sérült fa keretben, 47x71 cm
10165.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
13

Hollós-Holczer Károly (1873-?): Fiú portré. Olaj, vászon, jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve, sérült, 36×26,5 cm
10166.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Horváth Anmuska (?:?): Csendélet. Olaj, fémlemez. Dekoratív régi keretben. Jelzett. 33x53cm
10167.

Rufpreis:
12 000 HUF

Horváth G. Andor (1876-1966): Nyájat terelő juhász az őszi erdőben. Olaj, vászon. Jelzett. 68x50 cm. Sérült.
10168.

Rufpreis:
3 000 HUF

Horváth Iván (1935-): Kompozíció III., 1986. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva, 22,5x22,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10169.

Rufpreis:
5 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Dunaág. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos paszpartuban, 29×38 cm
10170.

Rufpreis:
3 000 HUF

Imre István (1918-1983): Kivilágítás (Budai várnegyed a Halászbástyával). Rézkarc, papír, jelzett. Sérült, foltos. Üvegezett fa keretben. 29x39 cm
10171.

Rufpreis:
3 000 HUF

ifj. Imre István (1950- ): Tónál. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/100), lap széle foltos, 24×29 cm
10172.

Rufpreis:
3 000 HUF

Iványi Grünwald Béla (1867-1940) és Prihoda István (1891-1965): Bacchanália. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 42x33 cm
10173.

Rufpreis:
8 000 HUF
31

Izsák József (1929-2007): Salome. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fa keretben. 30×24 cm
10174.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jámbor-Mihályi Mónika (1982-): Vasárnapi ebédnél. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. Fa keretben. 40×30 cm
10175.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF