Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 421
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2502577
10164
412
Hoffmann Antal (1895 - ): Csendélet . Pasztell, papír. Jelzett, üvegezett sérült keretben, 82x60 cm 2521777
10165
412
Hoffmann Antal (1895-?): Csendélet. Olaj karton. Jelzett. Dekoratív, régi, sérült fa keretben, 47x71 cm 2563782
10166
412
Hollós-Holczer Károly (1873-?): Fiú portré. Olaj, vászon, jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve, sérült, 36×26,5 cm 2563082
10167
412
Horváth Anmuska (?:?): Csendélet. Olaj, fémlemez. Dekoratív régi keretben. Jelzett. 33x53cm
2568637
10168
412
Horváth G. Andor (1876-1966): Nyájat terelő juhász az őszi erdőben. Olaj, vászon. Jelzett. 68x50 cm. Sérült. 2571138
10169
412
Horváth Iván (1935-): Kompozíció III., 1986. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva, 22,5x22,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2570202
10170
412
Iván Szilárd (1912-1988): Dunaág. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos paszpartuban, 29×38 cm 2518635
10171
412
Imre István (1918-1983): Kivilágítás (Budai várnegyed a Halászbástyával). Rézkarc, papír, jelzett. Sérült, foltos. Üvegezett fa keretben. 29x39 cm 2564653
10172
412
ifj. Imre István (1950- ): Tónál. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/100), lap széle foltos, 24×29 cm 2566960
10173
412
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) és Prihoda István (1891-1965): Bacchanália. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 42x33 cm 2571515
10174
412
Izsák József (1929-2007): Salome. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fa keretben. 30×24 cm 2571532
10175
412
Jámbor-Mihályi Mónika (1982-): Vasárnapi ebédnél. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. Fa keretben. 40×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF