1929 Historia II. évf. 3., 4-5., 6., 7-8. sz. Szerk.: Horváth Károly. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Papírkötések, ceruzás aláhúzásokkal és bejelölésekkel, az utolsó szám sérült, megviselt állapotban, a további 3 szám kissé szakadt, szakadozott borítókkal.
Majláth Béla: Maylád István. 1502-1550. Magyar Történeti Életrajzok. Bp., 1889, Méhner Vilmos. 120 p + 4 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, facsimile aláírásokkal, melléklettel. Korabeli átkötött félbőr-kötés, festett lapélekkel, hiányos, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy kijáró lappal.
Szádeczky Kardoss Lajos: A székely nemzet története és alkotmánya I. Székely Hírmondó Kiskönyvtár. Székelyudvarhely, 2012, Litera-Veres Könyvkiadó, 214+1 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Szerk.: Rappai Zsuzsa. Kardos G. György és Ungvári Tamás előszavával. Bp., 1995, Tegnap és Ma Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Ács Tivadar (szerk.): Népek Tavasza. Ismeretlen Kossuth levelek. Kiadatlan naplók a szabadságharc korából. Bp., é.n., ABC. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Dümmerth Dezső: Titokzatos jelbeszéd. A magyar szent királyok nemzetsége. Bp, 1989, Panoráma. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.