Varga Domokos György: A váratlan tanú. 1992. október 23. Véletlen vagy összeesküvés? Bp., 1995, ESÁ Média Bt. 120 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány. Megjelent 3000 példányban.
Könyvesbolt, kőrisfával. Írások a Láng-Tékáról és huszonöt évről. Bp, 2014, Láng-Téka. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Rédei Éva részére szóló azonosítatlan dedikációval.
Szabó István: A magyarság életrajza. Magyar Történelmi Társulat könyvei VIII. Budapest, [1941], Magyar Történelmi Társulat (Franklin-ny.). 276 p. Kiadó félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban.
2 db régészeti könyv: Régészeti barangolások Magyarországon, A magyar régészet regénye. Bp., 1967-1978. Panoráma. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval. Volt könyvtári példányok
Málnási Erzsébet: Nagy Lajos lengyel királysága. Bőlcsészdoktori értekezés. Nyíregyháza, 1943, Venkovits K. Lajos Könyvnyomdája. 60p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval