Spielzeuge Zahl der Lose: 51
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2514666
12287
411
Toys, board-games
Vegyes játék készlet, újszerű állapotban, eredeti csomagolással 2326454
12288
411
Toys, board-games
2 db Marin Chiclana vintage spanyol baba figura, műanyag, díszes szövet öltözetben, arc kézzel festett: Matador, m: 44 cm és táncos, m: 27,5 cm, talapzaton jelzett, jó állapotban / 2 pcs of vintage Marin Chiclana figurines, plastic with clothes, face hand painted: matador, m: 44 cm and dancer. m: 27,5 cm, marked, in good condition 2358053
12289
411
Toys, board-games
6 db Walt Disney műanyag figura. Jelzettek 12 cm ig. 2169768
12290
411
Toys, board-games
2552469
12291
411
Toys, board-games
cca 1960-80 retro francia kártya tétel, össz. 6 pakli, ebből 2 db műanyag tokban és német nyelvű leírással, teljességre nem ellenőrizve, helyenként kopásnyomokkal, törésekkel 2557525
12292
411
Toys, board-games
5 db részben kisméretű játékkártya, kopott, nincs megszámolva. 2520069
12293
411
Toys, board-games
Angol tűzoltó ólomfigura, bontatlan csomagolásban, m: 7cm
2518581
12294
411
Toys, board-games
Angol nyelvű football kvíz kártyák dobozban. 2500847
12295
411
Toys, board-games
Retró cowboy figurák, 8 db, festett műanyag, kopásnyomokkal, sérüléssel, m: 6-8 cm
2504106
12296
411
Toys, board-games
Hogwash angol nyelvű kártyajáték, műanyag tokjában, filctollal
2500857
12297
411
Toys, board-games
Starlux retró lovas indián és cowboy figurák, 3 db, kisebb kopásnyomokkal, az egyik sérült, h: 9-10,5 cm
2341063
12298
411
Toys, board-games
28 lapos autós kártyajáték, jó állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF