Militaria Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2558840
13497
411
Military
cca 1940 M. kir. katonák felvonulása a várban, úrnapi díszszázad, hátoldalon feliratozott fotó, foltos, 17×23 cm
2560593
13499
411
Military
1942 Honvédnaptár 52 lap + jegyzetek, mind képekkel illusztrálva. Címlap kissé gyűrött, karton hátlappal.- 19x25 cm 2561850
13500
411
Military
Honvédnaptár 1941. MInden hétre más katonai fotóval + jegyzetlapokon is képekkel. Jó állapotban, elvált karton támasszal. 19x25 cm 2558193
13501
411
Military
II. világháborús magyar hadifogoly emlék képkeret, réz, gravírozott "Proszkurovi 1943 emlék, szeretettel feleségemnek, minden percben rád gondolok százszor valahol Oroszországban, hű párod Vince" felirattal, kopott, 21x15x7 cm 2561847
13502
411
Military
Honvédnaptár 1939. MInden hétre más katonai fotóval + jegyzetlapokon is képekkel. Jó állapotban, karton borítóval 25x19 cm 2562750
13503
411
Military
Katonai kulacs, fém pohárral. 24 cm
2517849
13504
411
Military
2553363
13505
411
Military
Horthy repülőtiszti dísztőr replika, hüvellyel 38 cm 2553366
13506
411
Military
NBH Nemzetbiztonsági Hivatal dísztőr, réz hüvellyel 35 cm 1839170
13507
411
Military
1912 Katona fiú által szüleinek ajándékozott, megszemélyesített, verses, katonákat és katonai jelenetet ábrázoló porcelán kávés bögre. Kézzel festett, dombor díszekkel. nagyon apró lepattanásokkal / Soldier son's present to his parents with military scenes and rhyme. Hand painted porcelain coffe mug. Soma damages. d9 cm, m: 9 cm 2250866
13508
411
7500
Military
2403728
13509
411
100000
Military
~1930. "Katonai Mária Terézia Rend" kitüntetés miniatűrjéhez tartozó fémjelzett 14K arany (Au) gyűrű, zománcozott miniatűr rátét lecserélve, gyűrű belső felén gravírozva "KOLIN 1757 - VI / 18." (br.: 11,45/0.585) T:2- Hungary ~1930. "Military Order of Maria Theresia" decoration's Au ring with hallmark. Ring's enamelled miniature badge replaced, inside the ring engraved "KOLIN 1757 - VI / 18." (gr.: 11,45g/0.585) C:VF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF