Militaria

Zahl der Lose: 75

cca 1940 M. kir. katonák felvonulása a várban, úrnapi díszszázad, hátoldalon feliratozott fotó, foltos, 17×23 cm
13497.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1942 Honvédnaptár 52 lap + jegyzetek, mind képekkel illusztrálva. Címlap kissé gyűrött, karton hátlappal.- 19x25 cm
13499.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Honvédnaptár 1941. MInden hétre más katonai fotóval + jegyzetlapokon is képekkel. Jó állapotban, elvált karton támasszal. 19x25 cm
13500.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

II. világháborús magyar hadifogoly emlék képkeret, réz, gravírozott "Proszkurovi 1943 emlék, szeretettel feleségemnek, minden percben rád gondolok százszor valahol Oroszországban, hű párod Vince" felirattal, kopott, 21x15x7 cm
13501.

Rufpreis:
5 000 HUF

Honvédnaptár 1939. MInden hétre más katonai fotóval + jegyzetlapokon is képekkel. Jó állapotban, karton borítóval 25x19 cm
13502.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Katonai kulacs, fém pohárral. 24 cm
13503.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13504.

Rufpreis:
4 000 HUF

Horthy repülőtiszti dísztőr replika, hüvellyel 38 cm
13505.

Rufpreis:
6 000 HUF

NBH Nemzetbiztonsági Hivatal dísztőr, réz hüvellyel 35 cm
13506.

Rufpreis:
8 000 HUF
29

1912 Katona fiú által szüleinek ajándékozott, megszemélyesített, verses, katonákat és katonai jelenetet ábrázoló porcelán kávés bögre. Kézzel festett, dombor díszekkel. nagyon apró lepattanásokkal / Soldier son's present to his parents with military scenes and rhyme. Hand painted porcelain coffe mug. Soma damages. d9 cm, m: 9 cm
13507.

Rufpreis:
4 000 HUF
17

13508.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

~1930. "Katonai Mária Terézia Rend" kitüntetés miniatűrjéhez tartozó fémjelzett 14K arany (Au) gyűrű, zománcozott miniatűr rátét lecserélve, gyűrű belső felén gravírozva "KOLIN 1757 - VI / 18." (br.: 11,45/0.585) T:2- Hungary ~1930. "Military Order of Maria Theresia" decoration's Au ring with hallmark. Ring's enamelled miniature badge replaced, inside the ring engraved "KOLIN 1757 - VI / 18." (gr.: 11,45g/0.585) C:VF
13509.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF