Flohmarkt Zahl der Lose: 542
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2560728
12225
411
4200
Flea Market
Gyertyatartó, réz falikar, kihúzható, kopásnyomokkal. m.: 9 cm. h.: 17, 5 cm 2560775
12226
411
Flea Market
Régi íróasztalzár kulcsok, 10 db, h: 6 cm
2560692
12227
411
3200
Flea Market
Réz doboz, tetején fácános motívummal, kis horpadásokkal, kopásnyomokkal. 12x8,5x5 cm. 2560825
12228
411
Flea Market
Gyertyatartó, réz, állítható, kis horpadásnyomokkal, kis kopásokkal. h.: 11 cm. m.: 5, 5 cm. 2560809
12229
411
Flea Market
Gyertyatartó, bronz, szecessziós falikar, kis kopásnyomokkal, h.: 21, 5 cm. m.: 15 cm. 2560766
12230
411
Flea Market
Nagyméretű pincekulcs, kopásnyomokkal, 5 db. m.: 11, 5 cm. 2560830
12231
411
Flea Market
Késbak, alpakka, jelzett, 4 db. 2560868
12232
411
Flea Market
Kulcs formájú, réz kulcstartó, felakasztható. Jó állapotban. h.: 27 cm. m.: 9 cm. 2560843
12233
411
Flea Market
Mérlegsúly, 10 db. Az egyiken a bevonat levált. 2560851
12234
411
4200
Flea Market
WC-lehúzó, lánccal, réz, talpán kis kopásnyomokkal. h.: 24 cm, m.: 6 cm. 2561108
12235
411
3800
Flea Market
Kubai szivarok, 2 db Partagas Habana (12, 5 cm), egyik eredeti fémdobozában. 3 db Bolivar Habana (12, 5 cm), 2 db H. Upmann Habana (14 cm), 3 db Montecristo Habana (13, 5 cm). 1 pakli Montecristo cigaretta. 1 csomag kubai dohány. 2560879
12236
411
Flea Market
Spirituszlámpa tartója, réz, rácsavarható. m.: 4, 5 cm. átmérő: 8, 5 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF