Foto

Zahl der Lose: 400

Nagy Gy. György (?-): A béka. Fotó, CIBA (Ilfochrome), papír. Jelzett. Papírlapra kasírozva, lap széle kissé foltos. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben. 40x30 cm
12722.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1992 Németh Balázs: Ünnepen is eshet az eső, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, 13x18 cm
12723.

Rufpreis:
1 400 HUF

1975 Pap Zoltán feliratozott vintage fotóművészeti alkotása, 11x24 cm
12724.

Rufpreis:
1 600 HUF

1966 Rezsek György nagykanizsai fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás (Szökőkút), 18x24 cm
12725.

Rufpreis:
1 600 HUF

1966 Rezsek György nagykanizsai fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás (Pihenő kerekek), 18x24 cm
12726.

Rufpreis:
1 600 HUF

1975 Romsics László: Mérleg, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
12727.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1993 Rozsmán Szilvia (Szlovénia) feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, 18x12,8 cm
12728.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Sevcsik Jenő (1899-1996) fényképész, szaktanár, szakíró gyűjteményéből, 1 db vintage fotó (fotogram) jelzés nélkül, 13x11,4 cm
12729.

Rufpreis:
1 600 HUF
37

1963 Schrammel Ferenc: Áruérkezés című, feliratozott, aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 18x24,5 cm
12730.

Rufpreis:
1 600 HUF

1963 Simay István: Kroki, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 24x18,3 cm
12731.

Rufpreis:
1 600 HUF

12732.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

2004 Balatonalmádi, szellembál, Tamándl János felvétele, feliratozva, 1 db vintage fotó, 12,6x17,6 cm
12733.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF