Foto Zahl der Lose: 400
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2558422
12722
411
Photo
Nagy Gy. György (?-): A béka. Fotó, CIBA (Ilfochrome), papír. Jelzett. Papírlapra kasírozva, lap széle kissé foltos. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben. 40x30 cm
2553010
12723
411
Photo
cca 1992 Németh Balázs: Ünnepen is eshet az eső, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, 13x18 cm
2553319
12724
411
Photo
1975 Pap Zoltán feliratozott vintage fotóművészeti alkotása, 11x24 cm
2553371
12725
411
Photo
1966 Rezsek György nagykanizsai fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás (Szökőkút), 18x24 cm
2553360
12726
411
Photo
1966 Rezsek György nagykanizsai fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás (Pihenő kerekek), 18x24 cm 2553091
12727
411
Photo
1975 Romsics László: Mérleg, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
2553393
12728
411
Photo
cca 1993 Rozsmán Szilvia (Szlovénia) feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, 18x12,8 cm
2553364
12729
411
Photo
Dr. Sevcsik Jenő (1899-1996) fényképész, szaktanár, szakíró gyűjteményéből, 1 db vintage fotó (fotogram) jelzés nélkül, 13x11,4 cm 2553059
12730
411
Photo
1963 Schrammel Ferenc: Áruérkezés című, feliratozott, aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 18x24,5 cm
2553313
12731
411
Photo
1963 Simay István: Kroki, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 24x18,3 cm
2488688
12732
411
75000
Photo
Tóth István (1923-2016): "Vele", aláírt, hátoldalon feliratozott és kiállítási bélyegzőkkel ellátott fotó. Üvegezett fa keretben, 28×38 cm
2553367
12733
411
Photo
2004 Balatonalmádi, szellembál, Tamándl János felvétele, feliratozva, 1 db vintage fotó, 12,6x17,6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF