Gyóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. Gyóni (Áchim) Géza przemysli verseinek első itthoni (bővített) kiadása. Bp., 1915, Országos Hadsegélyező Bizottság. Korabeli egészvászon kötésben
1928-1930 Vitézek és gazdák naptára 1928., 1930. IV. és VI. évf. Szerk.: Farkass Jenő. [Egybekötve.] Bp., Vitézek és Gazdák Lapvállalat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, bekötött elülső borítókkal, egy-két lapon ceruzás firkával, az 1930-as borító kissé gyűrött, kissé sérült.
1942 A nagy háború kis lexikona. Mindent tudok Az Ujság évkönyve. XXI. könyv. Az Ujság ajándéka előfizetői részére. Bp.,1942, Forrás-ny., 160 p. Kiadói papírkötésben
Bán Mihály-Rakolcai László: Korszerű honvédelem. A M. Kir. Honvédvezérkar főnökének előszavával. Bp., 1942., Attila-ny. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé hiányos borítóval, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel.
Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas, 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, fényképe)+261 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, rajta kis hiánnyal, javított kötéssel, nagyrészt felvágatlan lapokkal, kissé dohos.