Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 27

Gyóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. Gyóni (Áchim) Géza przemysli verseinek első itthoni (bővített) kiadása. Bp., 1915, Országos Hadsegélyező Bizottság. Korabeli egészvászon kötésben
16572.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

1928-1930 Vitézek és gazdák naptára 1928., 1930. IV. és VI. évf. Szerk.: Farkass Jenő. [Egybekötve.] Bp., Vitézek és Gazdák Lapvállalat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, bekötött elülső borítókkal, egy-két lapon ceruzás firkával, az 1930-as borító kissé gyűrött, kissé sérült.
16573.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

1942 A nagy háború kis lexikona. Mindent tudok Az Ujság évkönyve. XXI. könyv. Az Ujság ajándéka előfizetői részére. Bp.,1942, Forrás-ny., 160 p. Kiadói papírkötésben
16574.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bródy Sándor: A háborúról. Bp., é.n. Szerzői. Kiadói illusztrált papírkötésben, kissé sérült
16575.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bán Mihály-Rakolcai László: Korszerű honvédelem. A M. Kir. Honvédvezérkar főnökének előszavával. Bp., 1942., Attila-ny. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé hiányos borítóval, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel.
16576.

Rufpreis:
1 800 HUF
18

Wilhelm Kayser: Trenck Frigyes pandúrezredes kalandos élete. Bp., 1937. Grill, Kiadói, kopottas papírborítóval
16577.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bernhard Kellermann: Háború az Argonneokban. Bp., 1916, Athenaeum. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben
16578.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas, 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, fényképe)+261 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, rajta kis hiánnyal, javított kötéssel, nagyrészt felvágatlan lapokkal, kissé dohos.
16579.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Seymour Freiden-William Richardson: Végzetes döntések. Ford.: Németh Dorottya. Bp.,1998,Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
16580.

Rufpreis:
1 000 HUF

Deák Mihály: Legendák hőse vagy. 1985, Magyar Néphadsereg. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16581.

Rufpreis:
1 000 HUF

1934 Vitézi zsebnaptár. Összeáll. és kiadja: vitéz Oszlányi Kornél. Bp., Pallas-ny., 1 (címkép, Horthy Miklós arcképe) + 399 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső táblán aranyozott vitézi címerrel, kopott borítóval.
16582.

Rufpreis:
1 000 HUF
31

Beke György: Négy nap dörgött az ágyú. Barangolások honvédségünk szülőhelyein. H.n., 1999, Zrínyi Kiadó. Kartonált papírkötésen, jó állapotban.
16583.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF