Porzellan Zahl der Lose: 227
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2549776
11295
410
24000
2551860
11296
410
Sarreguemines Tavirózsa, francia, fajansz, süteményes tányér 4db. 1950 körül. Kézzel festett, jelzett, erős kopásokkal, egyiken apróbb csorba. d: 20 cm 2551875
11297
410
11000
BROWN-WESTHEAD, MOORE & CO , angol, fajansz, süteményes tányér 6db. Cauldon Place, Hanley cca. 1862-1904. Hüttl Tivadar Porcelán-Nagykereskedő Császári és Királyi Udvari szállító forgalmazási jegyével. Kézzel festett, jelzett, erős kopásokkal, némelyen apróbb csorba. d: 21,5 cm 2506124
11298
410
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Vadász kutyájával, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
2506136
11299
410
2528096
11300
410
Antik japán Satsuma jellegű váza 1910 körül, kézzel festett fajansz, jelzés nélkül, kopott, mázrepedésekkel, szájpereme restaurált m: 30 cm 2397627
11301
410
2497658
11302
410
Olasz posztamens, kézzel festett porcelán, jelzett, sérült, m: 44 cm 2522265
11303
410
Cseh szamócás régi 6 személyes teás készlet, erősen kopott, jelzés nélkül, egyik csésze repedt, tejkiöntő repedt. 2526742
11304
410
14000
2545201
11305
410
Aquincumi béka király porcelán, máz alatti aquazur festéssel. Tervezte: Ősz Szabó Antónia, 1972. Kopásnyomokkal, Alján kék aquincumi jelzet és "Hand painted" felirat. m: 21,5cm 2545531
11306
410
Aquincum matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF