Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 80

Németország 1999. "Karl Valentin emlékére" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, dísztokban (49,46g/0.999/50mm) T:1 (eredetileg PP) Germany 1999. "In erinnerung an Karl Valentin" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate, in display case (49,46g/0.999/50mm) C:UNC (originally PP)
31312.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Németország 2003. Peremen jelzett Ag naptárérem (0.999/20g/40mm) T:1- (PP) felületi karc, patina Germany 2003. Ag calendar medal, hallmarked on the edge (0.999/20g/40mm) C:AU (PP) surface sratches, patina
31313.

Rufpreis:
5 000 HUF

Németország 2005. "Sexy Europe" bimetál emlékérem (3xklf) bontatlan bliszterben T:1  Germany 2005. "Sexy Europe" bimetallic medallions (3xdiff) in unopened blisters C:UNC
31314.

Rufpreis:
2 400 HUF

Németország DN "Kancellárok - Ludwig Erhard" fém emlékérem (34mm) T:1- Germany ND "Chancellors - Ludwig Erhard" commemorative medallion (34mm) C:AU
31315.

Rufpreis:
1 400 HUF

Olaszország DN "Pesaro" Br emlékérem eredeti tokban (55,5mm) T:1- Italy ND "Pesaro" Br commemorative medallion in original case (55,5mm) C:AU
31316.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olaszország ~1980. "Szent Maximilian Kolbe" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (44mm) T:2 Italy ~1980. "S. Massimiliano M. Kolbe" two-sided, silver patinated Br medal (44mm) C:XF
31317.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szovjetunió ~1970. 6db-os lakkozott Al történeti emlékérem sorozat dísztokban (58mm) + 5db-os olimpiai plakett sorozat plasztik tokban (60x37mm) T:1,1- Soviet Union ~1970. 6pcs of varnished Al historically commemorative medallion in case (58mm) + 5pcs of olympic commemorative plaque serie in plastic case (60x37mm) C:UNC,AU
31318.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vatikán 1887. "XIII. Leó pápa / Megválasztásának 10. évfordulójára" fém emlékérem (51mm) T:2- Vatican 1887. "Pope Leo XIII / 10th Year of the Election" metal medal (51mm) C:VF
31319.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vatikán ~1900. "XIII. Leó pápa" Br emlékérem (33,5mm) T:2 verethiba Vatican ~1900. "Pope Leo XIII" Br commemorative medallion. "LEO XIII PONT MAX" Sign.: Johnson (33,5mm) C:XF minting error
31320.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vatikán 1902. "XIII. Leó pápa pontifikátusának 25. évére" Br emlékérem. Szign.: Johnson (30mm) T:2,2- Vatican 1902. "To the 25th Year of Pontificate of Pope Leo XIII" Br commemorative medallion. "LEO XIII PONT MAX AN XXV / PASTOR BONVS ANIMAM SVAM DAT PRO OVIBVS SVIS" Sign.: Johnson (30mm) C:XF,VF
31321.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vatikán DN "Oboedientia et pax 1958-1963 / XXIII. János pápa" ezüstözött Cu emlékérem (35mm) T:1- (eredetileg PP) Vatican ND "Oboedientia et pax 1958-1963 / Ioannes XXIII Pontifex Maximus" silvered Cu medallion (35mm) C:AU (originally PP)
31322.

Rufpreis:
1 000 HUF

Német Államok ~1800. "IOHAN ADOLPH KIELMANN" Johann Adolph Kielmann von Kielmannsegg-et ábrázoló gipsz daktyliothek (40x34mm) T:2 kis lepattanások a peremen German States ~1800. "IOHAN ADOLPH KIELMANN" gypsum daktyliothek depicting Johann Adolph Kielmann von Kielmannsegg (40x34mm) C:XF small edge errors
31323.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF