Drucksachen Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2549702
14632
410
Printed Materials
1939 A Magyarországi Németek Szövetsége (Volksbund) alapszabályai 8p 2552030
14633
410
Printed Materials
cca 1940-1991 Színház, PraMo, Lakáskultúra, Ludas Matyi, Képes sport, Tükör, stb. Nagyrészben sérültek. 2508804
14634
410
Printed Materials
cca 1940 Gamma szorzótábla, Regiszteres spirál fűzéssel 27 cm
2547007
14635
410
Printed Materials
1940 Polgári Gazdasági Szövetkezet cégjegyzéke, 1940 tavasz-nyár, tájékoztató- és reklámfüzet, 48 p., tűzött papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval
2234972
14636
410
Printed Materials
1941 A Szépművészet című folyóirat II. évfolyamának 10 db száma, műanyag borítóval, közte egy hiányos 2548446
14637
410
Printed Materials
1941 Viktória Filmszínház, Császártöltés, moziplakát, hajtásokkal, 41×29 cm 2530173
14638
410
Printed Materials
1941 Ifjú Repülő, a Magyar Szárnyak állandó melléklete. Szerk.: Jánosy István. Fekete-fehér képekkel, a címlapon "Ingyen mutatványszám" pecséttel, 10 p.
2529686
14639
410
Printed Materials
cca 1941-1944 5 db régi filmes újság (2 db Film Színház Irodalom és 3 db Délibáb)
2549714
14640
410
3400
Printed Materials
1941 Szentendre, személyes bejelentési kötelezettség lakás, tartózkodás esetére. Nagy méretű plakát, hajtva. 62x98 cm
2550834
14641
410
15000
Printed Materials
1941 Alberto Vargas (1896-1982): Pin-up girl az Esquire amerikai magazinból, márciusi naptár lap. Ofszet nyomat, papír. Varoa Esq. jelzéssel. Lap alsó fele kissé foltos. Üvegezett fa keretben, 34×22,5 cm 2549903
14642
410
Printed Materials
1941 Magyarországi Mutatványosok és Érdektársaik Egyesülete felhívás és tagsági igazolvány minta
2548003
14643
410
Printed Materials
1942 Pászortűz folyóirat XXVIII. évf. 5 száma (1.,2.,4., 9., 15.) Alapította: Reményik Sándor. Szerk.: Vásárhelyi Z. Emil. A gerinceken kis szakadásokkal, kis kopásnyomokkal, de egyébként jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF