Juwelen Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2511623
19060
410
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, jelzett, méret: 55, 56, bruttó: 5,6 g 2461338
19061
410
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű kővel, jelzett, kő sérült, br. 4,88 g
2528875
19062
410
Jewellery
Ezüst (Ag) bross markazittal, kőhiány, Jelzett bruttó: 8,33 g, 5cm 2528868
19063
410
Jewellery
Ezüst (Ag) bross markazittal, kőhiány, Jelzett bruttó: 7 g, 2,5cm 2526893
19064
410
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, 2 db, jelzett, méret: 55 és 56, bruttó: 2,48 g 2526608
19065
410
Jewellery
Ezüst(Ag) szivárványos fülbevalópár, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 1,53 g 2526587
19066
410
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár apró kövekkel és lógóval, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 1,78 g 2507697
19067
410
Jewellery
Ezüst(Ag) oroszlános medál, jelzett, 2,5×1,8 cm, nettó: 2,7 g 2528822
19068
410
Jewellery
Ezüst (Ag) bross markazittal, kőhiány, Jelzett bruttó: 6,23 g, 4,5cm 2507852
19069
410
Jewellery
Ezüst(Ag) szív alakú, apró kövekkel díszített medál "MUM" felirattal, jelzés nélkül, bruttó: 2 g 2506208
19070
410
Jewellery
2442394
19071
410
40000
Jewellery
Ezüst(Ag) csíkos irattárca, jelzett, 8×15×0,8 cm, bruttó: 225 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF