Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 323
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2483098
10073
410
6500
Domanovszky Endre (1907-1974): A levél. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fa keretben, lap széle kissé sérült, 38×46 cm 2531832
10074
410
1875 Döltl Teréz (?-?) vázlatfüzet, tus, akverell, és ceruza, papír, jelzés nélkül, benne egy foltos, és két sérült lappal, kopott haránt-alakú névvel, dátummal feliratozott füzetben, leszakadt kötéstáblákkal, megviselt állapotban, 30 sztl. lev., lapméret: 23x30 cm 2544285
10075
410
4800
Ducsay Béla (1893-1967): Öreg a kerítésnél (Borszék, 1943). Akvarell, merített papír. Jelzett, hátoldalán pecséttel: "Ducsay Béla festőművész hagyatéka", 48x31 cm 2528741
10076
410
Dudás Jenő (1900-1991): Tihanyi magtár. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró foltokkal, 24,5×40 cm 2460356
10077
410
Raoul Dufy (1877-1953): Le Havre. (612/5000) Litográfia, papír, jelzés nélkül, 46x56cm, üvegezett fakeretben, (Le Havre kikötőváros Franciaország északnyugati részén, a Szajna jobb partján.) 2448710
10078
410
15000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Befőtt hattyúval, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (32/50). Lapméret: 21×15 cm 2524741
10079
410
46000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Törpe torzóval, 2008. Egyedi beavatkozású print (EBP), merített papír, jelzett, üvegezett keretben. 30x21 cm
2528493
10080
410
3200
2474755
10081
410
100000
2473500
10082
410
2493183
10083
410
4200
2505533
10084
410
22000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF