cca 1938-1939 Általános iskolai osztályképek, 2 db kartonra kasírozott fotó, Keresztény Béla budapesti fényképész pecsétjével jelzettek, 23x17 cm és 15,5x11 cm
cca 1990-1995 Vegyes cigánysággal kapcsolatos fotótétel, 16 db, egy kartonon, a hátoldalakon pecséttel jelzett, (Szabolcs László, 13 db),Kohári Csaba (2 db), Nyári Attila (1 db), részben feliratozva, egy felületén kis sérüléssel, 18x27 cm és 14x22 cm közötti méretben.
cca 1860-1880 Ismert emberek, családok fénykép gyűjteménye, 60 db majdnem mind feliratozott vizitkártya albumban: Ráth-Szilágyi, Bossányi, Ember, Funk, Dolánszky, Szerdahelyi, Singer, Wargha, stb. nevesebb emberek, ügyvédek, katonák, papok, és családtagjaik fotói. Mind jó állapotban, viszonylag jó állapotú bőr fényképalbumban. Kicsit nyomozós kincsesbánya.
cca 1990 Vegyes fotó tétel, 8 db, a hátoldalakon feliratozva (Bácsi Krisztián), utólagos előhívások, ragadós hátoldalakkal,(kartonokkal elválasztva), egy sarkán gyűrődéssel, 30x24 cm