Foto Zahl der Lose: 388
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2544247
12781
410
3200
Photo
cca 1972 Budapest, Újpalota épül, szépül, 26 db vintage NEGATÍV Zsigri Oszkár (1933-?) budapesti fotóművész hagyatékából, 6x6 cm
2549741
12782
410
Photo
cca 1975 A Budapest, XI. kerületi Feneketlen-tó és környéke teniszpályákkal, panorámafotó 3 db-ból összeragasztva, középen hajtva, publikált, hátoldalán merevítőpapírral, 12×37 cm 2548124
12783
410
Photo
cca 1900 Budapest, Vajdahunyad vára, keményhátú fotó, felületén kisebb foltok, karton sarkai sérültek, 13×18 cm 2551511
12784
410
Photo
1917-1970 Vegyes fotó tétel, - Ferenc József (ma: Szabadsá) híd 1929, Vajdahunyad vára, Szőlőmunkások, Repülőgépgyári munkások, által felborított villamos kocsik, a 30 filléres szakaszjegy miatt 1917, búcsújárás? Fratelli és Deisinger cég kávé forgalmazó boltja előtt, kitekintés az ablakon, barokk feszület, ismeretlen helyen - Nagyrészt sérült állapotban, 5x5 és 23x17 cm között. 2551072
12785
410
Photo
3 db Budapesti látképeket ábrázoló dia sorozat
2546376
12786
410
Photo
cca 1930-1940 Bp., Parlament (belső), alsóházi ülésterem, fotó, 17,5x12 cm 2530971
12787
410
Photo
1895 Neuschwanstein, leporelló 10 db keményhátú, fekete-fehér fotóval, München, Verlag von Jos. Albert. Szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, 17x11 cm
2514805
12788
410
Photo
cca 1940 Bécsi kapu tér nagy méretű fotó kartonon 39x38cm 2546436
12789
410
Photo
cca 1960-1970 Bp. XXI., Csepel, 5 db pecséttel jelzett sajtófotó, vegyes méretben
2505796
12790
410
Photo
cca 1975 Budapest, Szarka Béla pecsétjével jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 36,5x26,5 cm
2498729
12791
410
Photo
cca 1930 Budapest, kilátás a Budai Várra a Gellért-hegyről, üvegnegatív, 9×11,5 cm
2551098
12792
410
Photo
cca 1970 Óbudai hajógyár a Hajógyári szigeten nagy méretű légi fotó, beszakadással, kis sarok hiánnyal 40x27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF