Magyar ipar és kereskedelem. Szerk.: Dr. Dobsa László, Máriáss Imre. Bp., 1941, Magyar Ipar és Kereskedelem. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
1973-1974 Mezőgazdasági repülők I. Gemenci vitorlázórepülő bajnoksága 1973 + MHSZ és mezőgazdasági repülők II. Gemenci Vitorlázórepülő Bajnoksága 1974. Versenyújság.
Vigh Bertalan: A villamosság alaptörvényei. Bp., é.n., Szent István-Társulat. 5. bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel.
A vasöntés kézikönyve. Összeáll.: Katona Gizella. Népszava Műszaki Könyvtára. Bp., 1951, Népszava. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, a belső kötéstáblán a ragasztás részben elvált.
Bölcsházy Barna: A vas és kereskedelme Magyarországban. Bp., 1912, szerzői. Kiadói papírkötés, sérült és ragasztószalaggal részben javított gerinccel, foltos borítóval és lapokkal, sérült kötéssel.
Kovács István-Demény Gábor: Tűzoltótechnika II. köt. Kézirat. Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola. Bp., 1988., Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, bejegyzésekkel, aláhúzásokkal, firkával. Megjelent 330 példányban.