https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 157
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2287707
15533
410
0
5000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
A Miskolci Kereskedelmi és Iparkamara 125 éve. Szerk.: Dobrossy István. Miskolc, 2004., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kereskedelmi és Iparkamara. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2289160
15534
410
0
3000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Mátyás király Miskolcnak adományozott kiváltságlevelei. Szerk.: Csorba Csaba. A latin szöveget közreadja a magyar ford. készítette: Tóth Péter. Oklevéltár. Miskolc, 1988, Hunyadi Mátyás Általános Iskola-Borsod-Abaúj Zemplén Megyei Levéltár, 17 p.+3 t. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2288983
15535
410
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Ágoston István: Muhi és Ónod irodalmi hagyományai. Hn,., 1988, Ónod-Muhi Lorántffy Zsuzsanna Honismereti Kör kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2325498
15537
410
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Csorba Zoltán: Miskolc irodalmi képzőművészeti és tudományos emlékei. Miskolc, 1975., Művészeti és Propaganda Iroda. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóval, szakadozott védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2324074
15539
410
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Berecz József, Győri Erzsébet, Hernádi Istvánné, Dr. Kis Józsefné: Miskolc város közkönyvtárának története (1899-1999). Miskolc, 2001, Miskolci Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, karcos állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2324238
15541
410
0
2400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kamody Miklós: Észak-Magyarország hírközlésének története. Borsodi kismonográfiák 22. Miskolc, 1985, Herman Ottó Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2325401
15547
410
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Mária: Egy borsod megyei község társadalmi átrétegződése. Borsodgeszt 1945-1978. Miskolc, 1986, Miskolci Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2328566
15550
410
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest témájú vegyes kiadványtétel, 6 db. Prohászka László: A milleniumi emlékmű. Bp, 1988, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. + Műemlékvédelem. Műemlékvédelmi és Építészettörténeti Szemle, X évf. 4. szám. Bp, 1966, Hírlapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. Sérült gerinncel és gyűrött, foltos borítóval. + Feuerné Tóth Rózsa: Margitsziget. Műemlékeink. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. Kopott, szakadozott borítóval. + Egry Margit-Wellisch Judit: Az Országház. Bp., 1955.-1959., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötésben. KIssé kopott borítóval. + Vujicsics D. Sztoján: A pesti szerb templom. Bp, 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Kiadói, kissé foltos, kopott papírkötésben. + Lócsy Erzsébet: A budavári Hess András tér. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kopott papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2324235
15551
410
0
900
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Zimonyi Zoltán: Irodalmi lapok, lapkísérletek Miskolcon 1990-1956. Borsod-Miskolci Irodalomtörténeti Füzetek 15. Miskolci társalgó, hölgyvilág, legyező, miskolci szemle, termés, új utakon, kohó(széphalom). Miskolc, 1987, Miskolci Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2192364
15557
410
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2192553
15558
410
0
900
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Békéscsaba földrajza. Szerk.: dr. Tóth József. Békéscsaba, 1976, Békéscsaba Város Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2133454
15573
410
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Miskolc száz rajzon. Szerk.: Körtvélyesi Erzsébet. Miskolc, 2002, Well-Press. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse